00:00
/
01:00

ТНМК і Pianoбой - Легенди

— ТНМК і Pianoбой - Легенди

Танок На Майдані Конго записали спільну пісню із Дмитром Шуровим із Pianoбой. Вона називається «Легенди». Ідея попрацювати разом зародилася багато років тому під час концерту ТНМК у Києві, але втілити задумане вдалося лише позаминулої зими. Після початку повномасштабного вторгнення один з лідерів танків Фоззі започаткував акцію «Тримай марку», в рамках якої збирав гроші на тактичні аптечки для військових.

«Зірка розписується і ми виставляємо цей набір марок на лотерею, а всі кошти йдуть на тактичну медицину. І одним із запозичених друзів був Pianoбой. Коли ми спілкувалися щодо цих марок, якось під час цього спілкування з’явилася ідея, можливо, час зробити щось спільне», — пригадує Фоззі.

У Дмитра Шурова вже був нарис пісні, яку він і запропонував до співпраці.

«Взагалі ідея пісні народилася у мене достатньо давно, але конкретно ця кооперація сталася минулого року. Тоді Фоззі запропонував мені зробити разом трек. Я показав йому приспів, який написав, а хлопці написали на мою музику куплети», — розповідає Дмитро.

«І Фагот підклав барабанчики, наш бас-гітарист теж награв. Тобто трек вийшов такий прозорий. Ми не робили багато інструментів, а вирішили, що тут буде лід-фортепіано, тобто воно веде, бас підкреслює, а біт качає. І нічого тут більше не треба», — вважає Фоззі.

За словами музиканта, «Легенди» — це пісня про вибір, який кожен у свій час робили для себе легендарні українські постаті.

«Я обрав для куплетів дві історії пунктиром: Стус і Василь Сліпак. Тобто творчі люди, які поклали себе у боротьбі із хворою російською імперією, люди різних поколінь. Але в такий спосіб і триває історія України, від легенди до легенди, які сяють нам, вказуючи напрямок, вказуючи взагалі сенс життя сучасного українця. Тобто легенди йдуть, лишаючи нам згадку про себе, лишаючи нам вектор, і лишаючи нам відчуття, що цей шлях правильний і ми йдемо туди, куди треба. Так всім дуже важко, але воно того варте», — каже Фоззі.

««Легенди» — це пісня про зв'язок між минулим та майбутнім через призму людини, яка живе тут і зараз. Для мене легенди – це люди, які в різні часи творили конструктив, думали про нас з вами, про те, як ми будемо жити, поєднували минуле з майбутнім, творили традицію. Я вважаю, зараз є надважливим будувати мости, об’єднувати всіх українців, які думають про майбутнє, які займаються конструктивом. Бо щодня в цей світ приходять нові життя, нові українці і це нові мрії, нові плани. І вони мають відчувати, що ми дбаємо про них тут і сьогодні, дбаємо про те, що буде далі», — пояснює Дмитро Шуров.

08-03-2024
11:44
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Реліз в Деталях – ТОЛОКА з альбом «Рухайся Вперед»

Привіт шанувальникам українського!
Ви слухаєте радіо Барабан і у нас тут Реліз в Деталях!
Гурт Толока був заснований у 2013 році в Кам’янці-Подільському. Напочатку своєї кар’єри ватага виконувала виключно кавери… Але поступово з часом, почали з’являтися власні твори, які й назбиралися у повноцінний дебютний альбом «Рухайся Вперед».
Саме цей реліз ми пропонує до вашої прискіпливої уваги!
Чарівна вокалістка команди Катерина, сама особисто представить кожну композицію з їхнього так би мовити первістка! Поїхали!

 — Sick Solution і DAARINA шукають вихід у спільній композиції Dark Souls

Саме так, зараз на радіо Барабан ви почуєте свіженьку роботу від вінницького хардкор-метал гурту Sick Solution. До речі гурт було засновано ще в 2016 році, а от над треком Dark Souls, який вперше з’явиться в нашому ефірі, музиканти почали працювати ще у 2019 році, і тільки в цьому 2023 році вони врешті його народили! І зробили вони то не самі, на допомогу покликали інді-поп виконавицю DAARINA-у.