00:00
/
01:00

Реліз в Деталях – ТОЛОКА з альбом «Рухайся Вперед»

— Реліз в Деталях – ТОЛОКА з альбом «Рухайся Вперед»

Привіт шанувальникам українського!
Ви слухаєте радіо Барабан і у нас тут Реліз в Деталях!
Гурт Толока був заснований у 2013 році в Кам’янці-Подільському. Напочатку своєї кар’єри ватага виконувала виключно кавери… Але поступово з часом, почали з’являтися власні твори, які й назбиралися у повноцінний дебютний альбом «Рухайся Вперед».
Саме цей реліз ми пропонує до вашої прискіпливої уваги!
Чарівна вокалістка команди Катерина, сама особисто представить кожну композицію з їхнього так би мовити первістка! Поїхали!

Толока новим альбомом закликає не зупинятися і йти вперед до мети. Він так і називається «Рухайся Вперед». Це перша повнотривала студійна робота групи. На неї потрапили пісні, створені протягом минулих шести років.

«Пісні, які увійшли в альбом, різні і несхожі між собою. Є і про кохання, і на різні соціальні теми, а також є пісні для підняття настрою. Чому назвали саме так? Спочатку були інші думки щодо назви. Але коли почалася війна, ми не зупинилися, а продовжили писати пісні. І так як останньою піснею, яку ми записали для альбому, була пісня «Рухайся Вперед», ми і вирішили, що так назвемо свій перший альбом. Він складається з десяти композицій, плюс один ремікс», — розповіла вокалістка команди Катерина.

1. «Толока». Перша пісня — то є наша візитка гурту, в якій розкривається вся суть нашої групи, стиль, характер та основний напрямок нашої музики. Цією піснею ми завжди розпочинаємо наш виступ і в цьому альбомі вона теж перша.

2. «Поки Молоді». Пісня стала найпопулярнішою серед наших композицій. Вона зібрала велику кількість переглядів в інтернеті. Слухачам ця річ настільки сподобалась, що вони почали її переспівувати.

3. «Мій Шлях». Цей трек був створений досить таки давно, але завдяки студії ФДР Медіа вона набула нового звучання і вийшла у світ. Це пісня про те, що кожна людина може мати щасливе ідеальне життя. Для цього їй лише варто віднайти свій шлях, по якому вона повинна іти. 4. «Розбите Серце». Це одна з найулюбленіших пісень нашого гурту. Вона одразу запала всім у серце і не відпускає до сьогодні.

5. «Весна». Ця робота була написана під час пандемії коронавірусу та тривалих затяжних карантинів. Пісня про те, що все змінюється. Так само, як в природі минає зима і приходить весна, яка несе нові надії, нове життя та нові сподівання.

6. «Життя Не Цирк». Це пісня про те, що кожна людина у своєму житті має мати право на свою власну думку. Має мати право на вибір та бути вільною.

7. «Шалений Світ». У цій пісні розкривається весь внутрішній, такий навіть трохи шалений світ кожного українця. А саме, нестримність, свобода, воля, сміливість, а також незалежність.

8. «Рухайся Вперед». Пісня, яка дала назву альбому. Ця пісня про те, що, незважаючи на всі перешкоди, на всі невдачі та розчарування, ніколи не потрібно опускати руки та зупинятися, а вірити у свої сили і завжди рухатися тільки вперед.

9. «Планета На Двох». Композиція переповнена романтикою та коханням двох людей, які настільки закохані, що окрім себе не бачать нічого і нікого, а просто живуть на своїй планеті під назвою «кохання».

10. «До Весни». Це наша перша пісня, яка була створена після шокуючого 24-го лютого. Ми маємо надію на те, що ця пісня зігріває у важкі хвилини наших солдатів, воїнів, які боронять та захищають нашу Україну. Ми хочемо, щоб, слухаючи цю пісню, вони пам’ятали та знали, що на них вдома чекають їх кохані, їхні другі половинки. І нехай ця думка зігріває їх та веде вперед до перемоги.

11. «Мій шлях» JaMo Version. Для більш ширшої аудиторії ми вирішили зробити більш сучасну версію цієї пісні. А що з того вийшло, слухайте самі.

12-02-2024
12:55
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Sick Solution і DAARINA шукають вихід у спільній композиції Dark Souls

Саме так, зараз на радіо Барабан ви почуєте свіженьку роботу від вінницького хардкор-метал гурту Sick Solution. До речі гурт було засновано ще в 2016 році, а от над треком Dark Souls, який вперше з’явиться в нашому ефірі, музиканти почали працювати ще у 2019 році, і тільки в цьому 2023 році вони врешті його народили! І зробили вони то не самі, на допомогу покликали інді-поп виконавицю DAARINA-у.

 — dull one дав нове життя треку treasure

Вітання усім шанувальникам самобутнього українського продукту! Ви слухаєте радіо Барабан і на зв’язку інді-проєкт dull one! Далі пряма мова.
«Привіт радіо Барабан мене звати Ростислав він же dull one і недавно я випустив оновлену версію трека treasure. Сама пісня була написана майже десять років тому… І тоді я подумав, що якщо знайти споріднену душу то більше нічого не треба, і вирішив написати про це пісню. От і вся історія».