00:00
/
01:00

Sick Solution і DAARINA шукають вихід у спільній композиції Dark Souls

— Sick Solution і DAARINA шукають вихід у спільній композиції Dark Souls

Саме так, зараз на радіо Барабан ви почуєте свіженьку роботу від вінницького хардкор-метал гурту Sick Solution. До речі гурт було засновано ще в 2016 році, а от над треком Dark Souls, який вперше з’явиться в нашому ефірі, музиканти почали працювати ще у 2019 році, і тільки в цьому 2023 році вони врешті його народили! І зробили вони то не самі, на допомогу покликали інді-поп виконавицю DAARINA-у.

«Всім привіт! Ми гурт Sick Solution та спеціально для слухачів радіо Барабан, сьогодні наша нова пісня спільно з виконавицею DAARINA, яка називається Dark Souls! Композиція була написана ще дуже багато років тому… Вона зазнала багатьох змін в аранжуванні і ось в 2023 році ми її нарешті спільно випустили. Пісня розповідає про закоханих людей, але які знаходяться на грані пошуків підсвідомості, через що віддаляються один від одного та намагаються розірвати ці стосунки… Хоча це далеко не так і завжди можна знайти вихід, і ось цей вихід потрібно слухачу знайти самому».

Отже починаємо пошук цього виходу на радіо Барабан вже зараз! Sick Solution і DAARINA з треком Dark Souls вже у нашому ефірі!

22-11-2023
11:45
Коментарів: 0

Коментарі:

 — dull one дав нове життя треку treasure

Вітання усім шанувальникам самобутнього українського продукту! Ви слухаєте радіо Барабан і на зв’язку інді-проєкт dull one! Далі пряма мова.
«Привіт радіо Барабан мене звати Ростислав він же dull one і недавно я випустив оновлену версію трека treasure. Сама пісня була написана майже десять років тому… І тоді я подумав, що якщо знайти споріднену душу то більше нічого не треба, і вирішив написати про це пісню. От і вся історія».

 — «Важко зрозуміти й прийняти їх зазомбованість»… Уламки Атлантиди з новою піснею Туман Брехні

Усім привіт! Ваші вуха налаштовані на радіо Барабан! І у нас тут чергова прем’єра! В місті герої Одеса, де останнім час майже кожну ніч літають кляті мопеди є гурт Уламки Атлантиди, і далі власне пряма мова…