Радіо Барабан
  Офіційна дата народження 1 вересня 2015 року.
  Концепція подібної радіостанції виношувалася декілька років. Від мрій ми перейшли до справи і явили Всесвіту цей чудовий сайт з унікальним контентом і до божевілля якісною музикою. Унікальність радіо Барабан не тільки в тому, що воно звучить у всіх куточках нашої неосяжної планети, але і в тому, що всі люди можуть спілкуватися один з одним в голос! Так, саме В ГОЛОС, що відразу ж виключає присутність ботів в нашому ефірі. Ми пропонуємо згадати, як це висловлювати свої думки в голос, не писати, а саме говорити про те, що Вас турбує, про що Ви переживаєте, думаєте, мрієте ... Новини Вашого мегаполісу, міста, селища ... У нашому ефірі Ви можете говорити, як про політику, так і про те, скільки кошенят привела Ваша Мурка. Ми вільна платформа, без рамок, обмежень і забобонів. «Музика, що надихає - Інформація, яка спонукає!» Так звучить наш слоган. Інформація тільки з першоджерела, без редакторів і коректорів.
Щоб потрапити в наш ефір, Вам потрібен лише Інтернет і будь-який пристрій для запису. Уважно заповніть форму «Розповісти Новину» і з не меншою увагою слухайте себе в ефірі радіо Барабан. Зробіть це прямо зараз!

  БарабанПродакшн
  Пропонуємо Вам виготовлення аудіопродукції на будь-який смак.
Співпрацюючи з дикторами усього Світу, нашому продакшну неважко зробити ролик на будь-якій мові. Подивитися і послухати можна в розділі Голоси. Якщо Ви не знайдете бажаного мови в нашій базі, створіть запит, ми обов'язково знайдемо, те що Вам необхідно!
У розділі Ролики приклади наших креативних можливостей. Розділ завжди поповнюється і оновлюється. Великий плюс - ми не боїмося експериментів, і завжди робимо все, щоб замовник залишався задоволеним.
Композиції для Ваших майбутніх роликів можна послухати і вибрати в розділі Музика. Якщо Ви не бажаєте користуватися стандартними музичними бібліотеками, наші композитори готові написати музику конкретно під Ваше замовлення, до того ж запропонувати декілька музичних варіантів.
З усіх питань Ви можете зв'язатися з нами завдяки наступними координатами:
  barabanproduction@gmail.com
  skype: baraban_off
  icq: 276740297

  Реклама на радіо Барабан
  За розміщення Вашого рекламного контента в ефірі радіо Барабан, сміливо звертайтеся в наш рекламний відділ.
Координати за тел.: +38 (096) 819-11-82
Або відправте заявку на електронну пошту barabanproduction@gmail.com з темою «Реклама в Ефірі».