00:00
/
01:00

Thirty Seconds To Mars разом з Illenium народили Would not Change A Thing

— Thirty Seconds To Mars разом з Illenium народили Would not Change A Thing

Після трьох років мовчання Thirty Seconds To Mars повернулися з новим синглом "Would not Change A Thing". Брати Шеннон і Джаред Лето працювали над треком у співпраці з EDM-виконавцем Illenium. І це перша новна, далі у нас починається друга…

Дабстеп-трек став першим новим синглом Illenium з моменту виходу його поточного альбому "Fallen Embers", який побачив світ у липні цього 2021 року. Тепер ця платівка трохи погладшала – дійсно с цими карантинними логдаунами не тільки гладшає пузіко…

Альбом доповнено п'ятьма новими піснями і він вже побачив цей світ – 22 жовтня цього року. "Would not Change A Thing" – спільна композиція Thirty Seconds To Mars та Illenium від тепер буде жити у Ваших динаміках, але тільки у тому випадку якщо Ви будете слухати радіо Барабан!

25-10-2021
10:51
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Freel та його дитячі спогади

Здоровенький привіт тим, хто любить свіженьку, смачненьку музику. Наразі маємо для Вас невеличкий огляд того що вже потрапила до нашої ротації, або вже гримить в нашому Барабані.

 — Недайбог, Мрія та Любов – це новий трек «Пам’ятай» від ТНМК!

ТНМК повільно, але впевнено йдуть до нового альбому, який обіцяють випустити незабаром. А поки хлопці не втомлюються знайомити нас з піснями, які там будуть і наступною покажуть «Пам’ятай». Ця річ була написана ще в минулому році під час першого локдауну.