00:00
/
01:00

Недайбог, Мрія та Любов – це новий трек «Пам’ятай» від ТНМК!

— Недайбог, Мрія та Любов – це новий трек «Пам’ятай» від ТНМК!

ТНМК повільно, але впевнено йдуть до нового альбому, який обіцяють випустити незабаром. А поки хлопці не втомлюються знайомити нас з піснями, які там будуть і наступною покажуть «Пам’ятай». Ця річ була написана ще в минулому році під час першого локдауну.

«Ми не могли зустрічатися і займатися музикою, оскільки всі сиділи вдома і читали тривожні новини. І так під час спілкування у гуртовому чаті кидалися файлами: хтось таку ідею надибав, хтось таку. Я скидував усілякі нариси текстові і один з нарисів музичних ліг на один з нарисів текстових», - пригадує автор тексту Фоззі.

Від цього поєднання і народилася пісня «Пам’ятай». А оскільки вона була написана під час першої фази жорсткого локдауну, то, за словами Фоззі, йому хотілося написати щось про речі, на які в такі темні часи можна опертися.

«І я написав текст про трьох черепах. Черепахи жіночого роду. Ми якось не говоримо про черепах як чоловіків. Черепахи у нас жіночого роду. Їх звати Недайбог. Вона відповідає за дію. Другу звати Мрія і третю – Любов. Тобто три жінки, які допомагають цьому світу встояти в скрутні часи. Про це власне і пісня», - розповів Фоззі

Вже традиційно для себе останнім часом Танки підготували одразу кілька версій треку: оригінальну, один власний ремікс, одну версію від діджея PROBASS та ще один варіант треку, який зробив їхній звукорежисер Сергій «Фленджер».

А от до ротації радіо Барабан потрапляє саме оригінальна версія треку «Пам’ятай»!

08-10-2021
08:32
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Kozak System підігрівають цікавість до майбутнього альбому

Kozak System, як одна з найкращих концертних команд України, важко пережила карантин. Але, як кажуть самі музиканти, чорна смуга може виявитися злітною і кроком до чогось нового. Наприклад, до нового альбому. Козаки не сиділи без діла і за цей карантинний період записали свіжий диск. Вже готові 12 композицій, об’єднаних під поки-що робочою назвою «Земля, Вітер, Вогонь». Раніше була презентована перша пісня звідти, спільна з Іллею Letay, а сьогодні музиканти покажуть наступну «Хто Як Не Ти» і це черговий експеримент від них.

 — Незалежний ТОП-30 від радіо Барабан

Привіт усім хто полюбляє український рокчик!
Саме для Вас до 30-чя Незалежності нашої України ми підготували святкову рубрику «30 пісень, які змінили нашу культуру на краще»! Звичайно, що без бійок не обійшлося, але запевняємо Вас, що ніхто не постраждав.