00:00
/
01:00

Freel та його дитячі спогади

— Freel та його дитячі спогади

Здоровенький привіт тим, хто любить свіженьку, смачненьку музику. Наразі маємо для Вас невеличкий огляд того що вже потрапила до нашої ротації, або вже гримить в нашому Барабані.

Починає Freel (Фріл) — український репер, колишній учасник гурту На Відміну Від. Відомий за співпрацею з такими виконавцями як: VovaZIL'Vova, Діля, В.у.З.В. та багато інших тьоть і дядь що працюють в цьому направлені. З 2015 року Андрій Фріл працював головним редактором сайту rap.ua…

На початку жовтня цього 2021 року, на всяк випадок, якщо Ви забули де ви є – Freel видає композицію - "Давній Друг" — це щемка історія справжньої дружби, дитинства, проведеного у 90-х, коли найкращою розвагою для дітей були не смартфони, а м’яч", — йдеться в прес-релізі.

Нам ця композиція дуже запала, і тому від сьогоднішнього дня вона потрапляє у наш Барабан!

22-10-2021
09:30
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Недайбог, Мрія та Любов – це новий трек «Пам’ятай» від ТНМК!

ТНМК повільно, але впевнено йдуть до нового альбому, який обіцяють випустити незабаром. А поки хлопці не втомлюються знайомити нас з піснями, які там будуть і наступною покажуть «Пам’ятай». Ця річ була написана ще в минулому році під час першого локдауну.

 — Kozak System підігрівають цікавість до майбутнього альбому

Kozak System, як одна з найкращих концертних команд України, важко пережила карантин. Але, як кажуть самі музиканти, чорна смуга може виявитися злітною і кроком до чогось нового. Наприклад, до нового альбому. Козаки не сиділи без діла і за цей карантинний період записали свіжий диск. Вже готові 12 композицій, об’єднаних під поки-що робочою назвою «Земля, Вітер, Вогонь». Раніше була презентована перша пісня звідти, спільна з Іллею Letay, а сьогодні музиканти покажуть наступну «Хто Як Не Ти» і це черговий експеримент від них.