— СтоВідсотковаРотація на радіо Барабан \ Випуск 11

Вітаннячко усім Барабаномешканцям і заразом поціновувачам якісної української музики! Так сталося, що черговий випуск СтоВідсотковоїРотації присвячується повністю нашим виконавцям. Тож робіть голосніше, щоб насолоджувалися не тільки Ви, а ще й Ваші любі сусіди.

Mari Cheba - Місце Сили Усім наше вітання і шанування! Ви слухаєте радіо Барабан, біля мікрофону Тарас! Так сталося, що сьогодні СтоВідсодковаРотація вийшла у нас повністю патріотичною. І зараз Ви самі у цьому переконаєтеся. Mari Cheba з композицією Місце Сили розпочинає наш огляд! Для нас ця пісня – це символ того, що ми переживаємо. І я вважаю, що кожному українцю зараз важливо знати, що сила – в нас. Сила в тому, що ми є. Що ми маємо силу світла. Ми на своїй землі. Правда на нашому боці. Ми захищаємо свої сім’ї. І ми заслуговуємо на те, щоб бути вільною країною. Ми заслуговуємо вільно висловлювати свої думки, вільно творити, вільно будуватися, вільно жити. Ця пісня є для нас особливо символічною – тому що мій саунд-продюсер втратив свій будинок у Гостомелі. Втратив все, що він створив і будував. Але він не втратив цю пісню. І я дуже хочу, щоб кожен українець знав, що є цінності, які ми ніколи не втратимо. Вони в нас, в нашому серці. Я всіх вас дуже люблю. Тримаймося. Ми переможемо! Зазначила Mari Cheba… Місце Сили міцно оселяється у нашому ефірі.

Ustym Buk feat Yarmak - Там Де Наступним потрапляє до нашого огляду Ustym Buk, Yarmak та їх спільний трек Там Де. Чудова, потужна композиція про не скорених українців, де б нас не хоронили ми проб’єм каміння! Про нашу чудову землю, про яку вже знають у кожному куточку світу. Там де свята земля, там де батьківських храм… Отже годі балачок, слухайте і робіть висновки самостійно! Але ми впевнені що ця композиція надовго оселиться у ваших головах, так само як і у нашому ефірі - Ustym Buk та Yarmak Там Де.

Yurcash - Він в ЗСУ. Вона в ТРО Продовжуємо одинадцятий випуск СтоВідСотвовоїРотації на радіо Барабан піснею присвятою! Це гурт Yurcash - Він в ЗСУ. Вона в ТРО і присвячується ця композиція Побратиму Яру – Ярославу Петровичу… Ми вас запевняємо - починаючи з перших акордів, з перших слів у Вас неодномінно поскачуть мурахи по всьому тілу. Принаймні саме ці відчуття ми випробували на собі від прослуховування цього хітяри. Пісня про кохання, про війну і про Перемогу, яка дуже скоро настане на нашій змученій землі. Кохайте один одного, підтримуйте і не здавайтеся, а ще слухайте чуттєву пісню від Yurcash - Він в ЗСУ. Вона в ТРО у нашому ефірі.

W.H.I.T.E. - Енергія Свободи Сподіваю друзі що Ви там ще не стомилися?! Бо наш огляд продовжує набирати оберти. Наступним буде гурт W.H.I.T.E. з композицією Енергія Свободи! А тої енергії, як ми вже бачимо четвертий місяць російської агресії, вистачає у наших людей вдосталь, можемо ще й поділитися, але вже після перемоги… W.H.I.T.E. - Енергія Свободи стовідсотково потрапляє до ротації радіо Барабан!

Саша Чемеров - Прокинься Саша Чемеров з піснею Прокинься лагідно оселяється в Барабані! Далі цитата Сашка: «Брати та сестри! Мені боляче та соромно, що я не відчув ті пророцтва, що прийшли до мене майже два роки тому. Якби знав тоді, про що писав ті рядки, то й дії були б іншими. Давайте слухати один одного, а найголовніше себе, бо голос душі розмовляє з нами та надає важливу інформацію. Тримайтеся та нищить ворога зі всією любов‘ю. Разом до Перемоги! Слава Україні! Прокинься! Лютий вкрав весну. Прокинься! Не проспи війну… Отже Саша Чемеров з композицією Прокинься вже у нашому ефірі.

Довгий Пес feat Jointjay – Колискова Ну що друзі Ви там вже прокинулися?! А тепер можете знову засинати, бо на останок для Вас Довгий Пес feat Jointjay зі своєю Колисковою. Так, саме ці хлопці завершують одинадцятий випуск СтовідСотковоїРотації на радіо Барабан і так сталося що вийшов він повністю патріотичним. Запевняємо Вас, що це далеко не усі свіжі роботи, які вже потрапили у наш ефір. Щодня ми обов’язково додаємо нових треків. Тож слухайте Барабан… постійно, і Ви нічого не пропустите ???? Довгий Пес feat Jointjay – Колискова звучить у Ваших вухах!

03-06-2022
09:29
Коментарів: 0

Коментарі:

 — KarmaJam - Це Моя Земля

Група KarmaJam повертається з новим матеріалом і першою з нього презентують пісню «Це Моя Земля». Написали її музиканти цієї весни одразу після початку повномасштабної війни із росією.

 — Гурт 600V~66A - Перемога (ft. 69 Кроків)

Вітаю, це Дмитро з гурту 600V~66A! Взагалі наш гурт грає хард-рокову музику, а саме рок-н-рол. Але емоції наколюються на фоні війни аж ніяк не сприяють грати позитивну музику. І коли береш у руки гітару, то замість мажорних рок-н-рольних рифів утворюються металеві, брутальні, агресивні…