00:00
/
01:00

Гурт 600V~66A - Перемога (ft. 69 Кроків)

— Гурт 600V~66A - Перемога (ft. 69 Кроків)

Вітаю, це Дмитро з гурту 600V~66A! Взагалі наш гурт грає хард-рокову музику, а саме рок-н-рол. Але емоції наколюються на фоні війни аж ніяк не сприяють грати позитивну музику. І коли береш у руки гітару, то замість мажорних рок-н-рольних рифів утворюються металеві, брутальні, агресивні… Гітари, як той автомат, видає черги пострілів, якими б хотілося знищувати рашиського окупанта. І гітарне соло, як і вокальна лінія переповнені емоціями ненависті до путінських орків.

Що до тексту?! То ми звернулися до київського поета Олексія Крушельницького, який запропонував нам це патріотичний, сильний вірш. Вокал Дмитра Погребнюка з гурту 69 Кроків, найліпшим образом вписався в цей трек.

Щодо запису?! Усе робили у домашніх умовах. З першу записали музику і потім у студії Дмитра (69 Кроків) записали вокальну лінію.

Сподіваємося наш трек підбадьорить усіх Українців та підпалить дупу усім ватникам! Слава Україні! Смерть Ворогам!

13-04-2022
10:00
Коментарів: 0

Коментарі:

 — НеЗламні - Інна місто Ірпінь

Коли почалася війна, Інна зі своєю донькою мешкала в Ірпені… Наразі місто герой Ірпінь, знову стало повністю підконтрольне українській владі… Але що зробили з ним російськи нелюди, не вкладається в голови… Зараз Інна та її донька у безпеці… У цьому випуску вона нам розповіла про перші 5-ть днів російської окупації…