00:00
/
01:00

KarmaJam - Це Моя Земля

— KarmaJam - Це Моя Земля

Група KarmaJam повертається з новим матеріалом і першою з нього презентують пісню «Це Моя Земля». Написали її музиканти цієї весни одразу після початку повномасштабної війни із росією.

«Після того як почалася агресія, на перших порах ми вважали, що наразі не до музики, не до творчості, людям не до того. Але це тривало якихось пару тижнів. А потім навпаки з’явилося стійке відчуття, що коли ти щось робиш максимально щиро, професійно, з бажанням, з мотивацією, то будь-яка активність є енергією для перемоги. Після цього усвідомлення, що це потрібно, нас просто прорвало і за короткий час з’явилося одразу кілька нових пісень», - пригадує лідер KarmaJam Дмитро.

Однією з них зокрема була пісня «Це Моя Земля». Це перша робота з майбутнього нового альбому KarmaJam. Весь новий матеріал хлопці записували ледь не в один дубль на студії, намагаючись зробити його максимально щирим і відвертим, і саме цю щирість із собою та слухачем вони вважають головною особливістю своєї нової роботи, яку вже можна почути в ефірі радіо Барабан!

02-06-2022
09:57
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Гурт 600V~66A - Перемога (ft. 69 Кроків)

Вітаю, це Дмитро з гурту 600V~66A! Взагалі наш гурт грає хард-рокову музику, а саме рок-н-рол. Але емоції наколюються на фоні війни аж ніяк не сприяють грати позитивну музику. І коли береш у руки гітару, то замість мажорних рок-н-рольних рифів утворюються металеві, брутальні, агресивні…