00:00
/
01:00

Стара нова пісня від Христини Соловій - Чорноморчик

— Стара нова пісня від Христини Соловій - Чорноморчик

Ви слухаєте найкраще радіо у світі – радіо Барабан! Маємо для Вас гарнюсеньку, музичну новину!
Христина Соловій записала пісню, яку виконувала ще з дитинства, а згодом на багатьох своїх концертах. І тепер вона нарешті була записана на студії. Трек має назву «Чорноморчик» і це переспів української народної пісні.

«Це для мене найулюбленіша, найдраматичніша історія кохання з глибин Чорного моря, за яким ми дуже сумуємо зараз, але, я думаю, що кожен українець зараз має в собі певність, що ми обов’язково приїдемо до свого моря», - переконана Христина.

Пісня від початку у виконанні співачки пережила кілька інкарнацій: акапела в дитячі роки, під акустику з братом, з минулим складом музикантів і тепер, нарешті, з нинішнім. Запис пісні відбувався на студії 211 під керівництвом Віталія Телезина, який серед іншого записував перші альбоми Океану Ельзи. І за словами Христини, нова версія пісні «Чорноморчик» їй дуже нагадує ранні роботи ОЕ.

«Я думаю, що це не просто так, тому що вся музика, яку я слухала, якою надихалася, так чи інакше впливала на мене. Тому в цей час, в цей рік, коли завершилася моя співпраця із Святославом Вакарчуком і Суперсиметрією, це такий мій реверанс, який я зробила несвідомо, але сподіваюся, що Святослав це оцінить і зрозуміє, що Океану Ельзи в мені дуже багато і він буде проступати ще не в одній моїй пісні», - запевнила Христина Соловій.

Далі уважно слухаєм, цей старий новий чудовий трек - Христина Соловій – Чорноморчик на радіо Барабан!!!

17-02-2023
11:24
Коментарів: 0

Коментарі:

 — У теплі літніх днів від гурту Re-read

Привіт! Ви продовжуєте слухати некомерційне радіо – радіо Барабан! І ми ти пишаємося, бо в нас лунає тільки цікава, авангардна і самобутня українська музика!

Київський інді/емо колектив Re-read нарешті видав свій новий трек «У теплі літніх днів». Нарешті?! Ну бо три рази зводили, переводили вони той трек і врешті видали на гора… Детальніше про цей процес нам доповість Катя, вокалсітка гурту: