00:00
/
01:00

У теплі літніх днів від гурту Re-read

— У теплі літніх днів від гурту Re-read

Привіт! Ви продовжуєте слухати некомерційне радіо – радіо Барабан! І ми ти пишаємося, бо в нас лунає тільки цікава, авангардна і самобутня українська музика!

Київський інді/емо колектив Re-read нарешті видав свій новий трек «У теплі літніх днів». Нарешті?! Ну бо три рази зводили, переводили вони той трек і врешті видали на гора… Детальніше про цей процес нам доповість Катя, вокалсітка гурту:
«Привіт! Це грут Re-read і для усіх слухачів радіо Барабан наш новий сингл «У теплі літніх днів». Ця пісня про те, як легко загубитися у зимовій меланхолії та варто зберігати надію в серці – бо все мене У теплі літніх днів. Трек був написаний взимку 2021 року. З того часу декілька разів перезаписувався на різних студіях, задля того, щоб поділитися теплом з вами. Тож слухайте і вірте у краще».

Щойно на зв’язку була Катруся – вокалістка гурту Re-read! А вже далі слухаємо власне цю чудову композицію «У теплі літніх днів» і робимо це на радіо Барабан!

30-01-2023
18:47
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Черговий сигл з ванної кімнати від гурту RØST

Знайомтеся – це інді-рок/поп-панк проєкт RØST, який було засновано у 2021 році. На рахунку команди вже один EP, декілька екранізацій і 3 сингли, один з яких ви вже зараз почуєте у нашому ефірі!

 — Triple Jump запрем’єрив Fall Asleep

Київський гурт Triple Jump радий представити усім слухачам радіо Барабан своє нове творіння Fall Asleep!

Як зазначають самі виконавці – пісня про нескінчений цикл переживань і тривог, які виснажують і змушують не спати ночами. Парадокс в тому, що герой цієї пісні дивиться на себе зі сторони, розуміє ірраціональність свого стану, але не має ментального ресурсу боротися з цим, просто живе життя далі.