00:00
/
01:00

 Стіни горять в бою, мамо, а я стою! — Потужна прем’єра від гурту АНТИТІЛА

— Стіни горять в бою, мамо, а я стою! — Потужна прем’єра від гурту АНТИТІЛА

Привіт усім Ви слухаєте радіо супротиву – радіо Барабан! Маємо для вас нову потужну композицію від гурту Антитіла – Фортеця Бахмут. Далі власне лідер гурту Тарас Тополя, пряма мова:

«Створити таку пісню спонукало розуміння того, що нам конче потрібно конкретно зараз в цей момент підняти, посилити дух тих Українців, які тримають це місто. І ми як музиканти розуміли, що нам потрібно зробити щось надихаюче. Таке з чим би хотілося рвати, йти в бій, спокійно робити свою справу, розуміючи, що за нашими спинами, за спинами військовослужбовців майбутнє України. І дуже хочеться, щоб це вдалося, щоб ця пісня при прослуховуванні піднімала дух і давала наснаги боротися», - зазначив лідер АНТИТІЛ Тарас Тополя.

Прем’єра кліпу на пісню «Фортеця Бахмут» запланована на 10 лютого. Зйомки відбувалися на передовій. А вже зараз в ефірі радіо Барабан Фортеця Бахмут лунає вперше!

03-02-2023
11:27
Коментарів: 0

Коментарі:

 — У теплі літніх днів від гурту Re-read

Привіт! Ви продовжуєте слухати некомерційне радіо – радіо Барабан! І ми ти пишаємося, бо в нас лунає тільки цікава, авангардна і самобутня українська музика!

Київський інді/емо колектив Re-read нарешті видав свій новий трек «У теплі літніх днів». Нарешті?! Ну бо три рази зводили, переводили вони той трек і врешті видали на гора… Детальніше про цей процес нам доповість Катя, вокалсітка гурту:

 — Черговий сигл з ванної кімнати від гурту RØST

Знайомтеся – це інді-рок/поп-панк проєкт RØST, який було засновано у 2021 році. На рахунку команди вже один EP, декілька екранізацій і 3 сингли, один з яких ви вже зараз почуєте у нашому ефірі!