00:00
/
01:00

dull one дав нове життя треку treasure

— dull one дав нове життя треку treasure

Вітання усім шанувальникам самобутнього українського продукту! Ви слухаєте радіо Барабан і на зв’язку інді-проєкт dull one! Далі пряма мова.

«Привіт радіо Барабан мене звати Ростислав він же dull one і недавно я випустив оновлену версію трека treasure. Сама пісня була написана майже десять років тому… І тоді я подумав, що якщо знайти споріднену душу то більше нічого не треба, і вирішив написати про це пісню. От і вся історія».

Саме у цю мить Ростислав працює над новим мініальбомом, який, за його словами, буде дещо нетиповим.

«А зараз я працюю над новим міні-альбомом! Він буде не дуже типовим для мене, бо в ньому буде більше української, більше панк-року, більше кринжі і його зведенням займаюся я сам. Тому, якщо у слухачів не піде кров з вух або хоча б не знудить, то це буде не поганий результат. Випустити його у світ планую через два-три тижні».

От зараз ми власне зможемо протести, чи буде нудити наших слухачів, чи може піде у них кров вухами? На радіо Барабан dull one із синглом treasure!

25-10-2023
14:55
Коментарів: 0

Коментарі:

 — «Важко зрозуміти й прийняти їх зазомбованість»… Уламки Атлантиди з новою піснею Туман Брехні

Усім привіт! Ваші вуха налаштовані на радіо Барабан! І у нас тут чергова прем’єра! В місті герої Одеса, де останнім час майже кожну ніч літають кляті мопеди є гурт Уламки Атлантиди, і далі власне пряма мова…

 — 69 Кроків - Вокал від якого у вас закладуть не тіко вуха...

Минулими вихідними радіо Барабан відзняли БарабанLive концерту 69 Кроків у столичному Тепловому Ламповому, і це було щось неземне!
Вокал від якого у вас закладуть не тіко вуха! Вже з перших нот вокаліста гурту, ти опиняєшся на хвилі адреналіну, де кожен акорд - це емоція, а кожна нота - це відданість музиці.