00:00
/
01:00

«Важко зрозуміти й прийняти їх зазомбованість»…<br />
Уламки Атлантиди з новою піснею Туман Брехні

— «Важко зрозуміти й прийняти їх зазомбованість»…
Уламки Атлантиди з новою піснею Туман Брехні

Усім привіт! Ваші вуха налаштовані на радіо Барабан! І у нас тут чергова прем’єра! В місті герої Одеса, де останнім час майже кожну ніч літають кляті мопеди є гурт Уламки Атлантиди, і далі власне пряма мова…

«Привіт, з вами гурт Уламки Атлантиди! Пропонуємо усім слухачам радіо Барабан нашу нову пісню «Туман Брехні». Ідея тексту виникла ще рік тому, коли вже як пів року йшла повномасштабна війна.

Тематика дуже особиста, але як виявилося вона торкнулася тисяч сімей в Україні. Кожного разу спілкуючись зі своїми родичами, які проживають в росії або на території підконтрольних їм, важко зрозуміти й прийняти їх зазомбованість… Як легко в їхніх головах оселилася вся ця брехня.

Невже вони не розуміють що підтримують вбивства тисяч людей, грабіж, насильство та руйнування… Ще вчора вони з нами сиділи за одним столом на сімейних святах, а сьогодні вже аплодують бомбардувань міст України. З кожним днем війни ця прірва зростає, але душа не може заспокоїтися і змиритися з цією ситуацією».

Отже за мить на радіо Барабан гурт Уламки Атлантиди з новим треком Туман Брехні.

19-09-2023
11:03
Коментарів: 0

Коментарі:

 — 69 Кроків - Вокал від якого у вас закладуть не тіко вуха...

Минулими вихідними радіо Барабан відзняли БарабанLive концерту 69 Кроків у столичному Тепловому Ламповому, і це було щось неземне!
Вокал від якого у вас закладуть не тіко вуха! Вже з перших нот вокаліста гурту, ти опиняєшся на хвилі адреналіну, де кожен акорд - це емоція, а кожна нота - це відданість музиці.

 — Бзів - Веселий Хутір на радіо Барабан

Село Бзів Баришівського району Київської області заснували у 1708 році. Воно суттєво постраждало у часи Голодомору, загинуло кілька сотень осіб, імена яких, на жаль, повністю встановити неможливо. У повоєнні роки у Бзові було добре розвинене сільське господарство.