00:00
/
01:00

Гурт ШЕЙК заспівав про нелегку долю свиней

— Гурт ШЕЙК заспівав про нелегку долю свиней

Зустрійчайте!!! Гурт ШЕЙК з міста Львова. ШЕЙК бере свій початок з 2018 року. Колектив працює в жанрі Рок, рок-н-рол, блюз, кантрі та фолк. Виключно авторська україномовна музика з стьобними веселими текстами, які відображають українські реалії. Традиційний характерний Львівський рок-н-рол!!!) До складу гурту входять екс учасники відомих колективів:

Сливка Олег - Вокал, гітара. Геннадій Верб'яний - Соло гітара, вокал. (екс гітарист гурту Брати Гадюкіни). Едуард Чайковський - Барабани, бек вокал (екс барабанщик гурту Лесик Band). Андрій Альфавіцький - перкусія. (екс барабанщик гурту Дивні). Борис Гурний - Бас гітара.

Відтепер гурт ШЕЙК з треком Свиня у нашому ефірі!

18-11-2020
10:53
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Курилівка - Веселий Хутір

Село Курилівка, що у Куп’янському районі Харківської області, було засноване у 1775 році. Його назва походить з наступної історії. Перші поселенці Купенки (сучасний Куп’янськ) та Пристіна вивозили на літо свої пасіки у тутешні краї, багаті різнотрав’ям, а на зиму поверталися до слободи. З часом пасічники припинили цю трудову міграцію і лишилися тут. За дим з пічок, що курівся стовпом над дахами землянок, поселення і назвали Курилівкою.

 — Розплющуємо очі і слухаємо пісню Егоїсти на радіо Барабан

Група ZLIVA NA PRAVO перегортає нову сторінку своєї творчої діяльності і цю нову главу символізує їхня дебютна студійна платівка з відповідною назвою naNOvo. Така назва не випадкова, оскільки гурт пережив різні трансформації за багато років свого існування, а цей диск відбиває новий етап в житті групи загалом і кожного з її учасників зокрема.