00:00
/
01:00

Розплющуємо очі і слухаємо пісню Егоїсти на радіо Барабан

— Розплющуємо очі і слухаємо пісню Егоїсти на радіо Барабан

Група ZLIVA NA PRAVO перегортає нову сторінку своєї творчої діяльності і цю нову главу символізує їхня дебютна студійна платівка з відповідною назвою naNOvo. Така назва не випадкова, оскільки гурт пережив різні трансформації за багато років свого існування, а цей диск відбиває новий етап в житті групи загалом і кожного з її учасників зокрема.

«naNOvo — це історія життя, яка помістилася в 11 пісень та intro, і що важливо кожна пісня базується на реальній історії із життя. Всі пісні були створені в різні періоди, але всі вони отримали нові редакції текстів та нові аранжування», — пояснює лідер групи Володимир Ковбель.

Трек «Егоїсти». Своєрідний екватор цієї плити. Пісня написана на основі реальних подій, як і всі, зрештою, роботи на альбомі. Написана однією з останніх для цього альбому і по суті це погляд на самих себе. Люди не хочуть зізнаватися в егоїзмі і це не добре. Тому розплющуємо очі і слухаємо пісню «Егоїсти». І все це на радіо Барабан!

13-11-2020
15:29
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Siberian Sun та їх не веселий трек The Fall

Свою нову музику в ефірі радіо Барабан представила команда з Ужгорода! Зустрічайте гурт Siberian Sun з композицією The Fall.
«…The Fall перекладається з англійської, як Осінь, також має друге значення Падіння. Ця пісня має осінній романтичний вайп… Вона розказує про проблеми з якими зіштовхнулися багато людей, які пов’язані з Ковідом, з фінансовими і особистими проблемами, які затягують нас у прірву… Це все як страшний сон – коли ти падаєш і не можеш прокинутися…»

 — O.Torvald представив свій важкий сингл Пиши Моє Ім’я

Рік тому O.Torvald після кілька річної паузи видав альбом Diller Kaifu. Альбом вийшов подвійним, бо за час мовчання у хлопців назбиралося пісень і розподілили вони їх таким чином: в першу частину релізу увійшли енергійні треки, а в другу – спокійні та ліричні композиції.