— Курилівка - Веселий Хутір

Село Курилівка, що у Куп’янському районі Харківської області, було засноване у 1775 році. Його назва походить з наступної історії. Перші поселенці Купенки (сучасний Куп’янськ) та Пристіна вивозили на літо свої пасіки у тутешні краї, багаті різнотрав’ям, а на зиму поверталися до слободи. З часом пасічники припинили цю трудову міграцію і лишилися тут. За дим з пічок, що курівся стовпом над дахами землянок, поселення і назвали Курилівкою.

Село відоме своєю церквою св. Іоанна Богослова. За різними даними її збудували у 1625 р. (!) або наприкінці 18 ст. При Курилівському ліцеї працює музей авіації та космонавтики. І це зовсім не дивно! Позаяк поруч з Курилівкою розташований Куп’янський аеродром, а за воєнних часів там дислокувався авіаційний полк. Село відвідувало безліч космонавтів, навіть Олексій Леонов проходив тут льотну підготовку.

Курилівська сільрада цілком може стати прикладом для інших громад, адже дбає про комфорт і дозвілля своїх громадян: ремонти доріг, упорядкування узбіч, організація змагань зі спортивної рибалки та волейболу — у Курилівці що не день, то подія!

17-11-2020
15:02
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Розплющуємо очі і слухаємо пісню Егоїсти на радіо Барабан

Група ZLIVA NA PRAVO перегортає нову сторінку своєї творчої діяльності і цю нову главу символізує їхня дебютна студійна платівка з відповідною назвою naNOvo. Така назва не випадкова, оскільки гурт пережив різні трансформації за багато років свого існування, а цей диск відбиває новий етап в житті групи загалом і кожного з її учасників зокрема.

 — Гурт ШЕЙК заспівав про нелегку долю свиней

Зустрійчайте!!! Гурт ШЕЙК з міста Львова. ШЕЙК бере свій початок з 2018 року. Колектив працює в жанрі Рок, рок-н-рол, блюз, кантрі та фолк. Виключно авторська україномовна музика з стьобними веселими текстами, які відображають українські реалії. Традиційний характерний Львівський рок-н-рол!!!) До складу гурту входять екс учасники відомих колективів: