00:00
/
01:00

Kozak System підігрівають цікавість до майбутнього альбому

— Kozak System підігрівають цікавість до майбутнього альбому

Kozak System, як одна з найкращих концертних команд України, важко пережила карантин. Але, як кажуть самі музиканти, чорна смуга може виявитися злітною і кроком до чогось нового. Наприклад, до нового альбому. Козаки не сиділи без діла і за цей карантинний період записали свіжий диск. Вже готові 12 композицій, об’єднаних під поки-що робочою назвою «Земля, Вітер, Вогонь». Раніше була презентована перша пісня звідти, спільна з Іллею Letay, а сьогодні музиканти покажуть наступну «Хто Як Не Ти» і це черговий експеримент від них.

«Тому що це друга пісня в репертуарі Kozak System, написана на слова поета дівчини, або правильно було сказати поетки. Це дійсно був такий ризиковий експеримент, тому що світ, який бачать дівчата, відрізняється від того світу, який бачать чоловіки. Але якось так зайшла нам ця поезія», - розповів лідер Kozak System Іван Леньо.

Авторкою тексту стала Мар’яна Довгань. Але музиканти трохи переробили її слова, бо в них відчувалася жіноча енергія, а вони її перетворили на чоловічу. Так само трансформувалася і початкова назва самої пісні.

«Перша назва була Журавлі і вірш називався Журавлі, але це вибачте вже Hardkiss. Знаєте гарних українських слів, які залишилися у медійному просторі вже не так багато і прийшлося йти на компроміс, бо якщо ти пісню назвеш взагалі якось недотично до тексту, все одно люди назвуть по-своєму і от ми вже її граємо 10 чи 15 раз на фестивалях зараз влітку, то люди самі її називають «Хто Як Не Ти», тому що там дуже яскравий приспів зі словами «Хто Як Не Ти», - каже Іван.
Що з того вийшло вже слухайте в ефірі радіо Барабан!

16-09-2021
10:09
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Незалежний ТОП-30 від радіо Барабан

Привіт усім хто полюбляє український рокчик!
Саме для Вас до 30-чя Незалежності нашої України ми підготували святкову рубрику «30 пісень, які змінили нашу культуру на краще»! Звичайно, що без бійок не обійшлося, але запевняємо Вас, що ніхто не постраждав.

 — гурт MORIS зі свіжою роботою Бай бай бейбі

Всім привіт! В Барабані гурт MORIS з міста Київ!
Пропонуємо до Вашої уваги нашу свіженьку композицію «Бай бай бейбі». Пісня про таке прикре, але неминуче явище у нашому житті, як кінець стосунків.