— 69 Кроків - Вокал від якого у вас закладуть не тіко вуха...

Минулими вихідними радіо Барабан відзняли БарабанLive концерту 69 Кроків у столичному Тепловому Ламповому, і це було щось неземне

Вокал від якого у вас закладуть не тіко вуха! Вже з перших нот вокаліста гурту, ти опиняєшся на хвилі адреналіну, де кожен акорд - це емоція, а кожна нота - це відданість музиці. Таке враження, що він промовляє з твоєї душі, переказуючи свої внутрішні бурі на гучність рок-ритмів.

Рифи, які пронизують кожен нерв...

Кожен удар барабана - наче вибух енергії, яка заставляє твоє серце битися в такт із рок-ритмами.

Концерт 69 Кроків - це не просто виступ, це магія, яка захоплює, підносить, залишаючи незабутній слід у серцях кожного фаната.

Слухайте радіо Барабан і гурт 69 Кроків!!!

28-08-2023
19:33
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Бзів - Веселий Хутір на радіо Барабан

Село Бзів Баришівського району Київської області заснували у 1708 році. Воно суттєво постраждало у часи Голодомору, загинуло кілька сотень осіб, імена яких, на жаль, повністю встановити неможливо. У повоєнні роки у Бзові було добре розвинене сільське господарство.

 — Сідней Джордж Райлі - Постать Всупереч на радіо Барабан

Сідней Джордж Райлі (при народженні Самуїл Зигмунд Розенблюм) - британський розвідник. Його називали королем шпигунів, мегашулікою та навіть вважали прототипом самого Джеймса Бонда. Про нього написали понад сотню книг, і зняли кілька кінострічок.