— БЕZ ОБМЕЖЕНЬ з новим альбомом Вільні Люди!!!

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ представив шостий студійний альбом під назвою “Вільні люди”. На підтримку нього відбудеться тур Україною, що охопить 100 міст і завершиться на НСК «Олімпійський» 24 серпня 2022 р.

Платівка «Вільні люди» складається з семи різних за настроєм композицій. Частина з них вже отримала широку популярність, престижні відзнаки у шоу-індустрії країни та стали саундтреками кінострічок. Пісні «Липень», «Героям», «Поклянись. Поцілуй. Обійми» та «ЛітоКамон» були раніше представлені посинглово з відеороботами. А також, у альбомі є абсолютно нові пісні та бонус-композиції – пісня «Героям» білоруськоюмовою БЕZ ОБМЕЖЕНЬ feat. KOZAKSYSTEM& СКАЙ & Артур Данієлян.

Особливу увагу заслуговує титульна пісня, що дала назву альбому - “Вільні люди”. Це маніфест сильних, незалежних та вільних духом людей. Вільні люди - не тільки про народ, що живе на незалежній території, а й про особистостей, що мають внутрішню свободу і знають як бути собою, як бути вільнодумцем. Кожен слухач знайде в ній дещо своє, що йому болить.

На створення платівки «Вільні люди» гурт надихнули українці. Під час концертів музикантам пощастило зустрітись з різними людьми та дізнатись про їх унікальні історії. У цих людей, незважаючи на розмаїття, виявилось багато спільного - українського, душевного, волелюбного. Гурту знадобився цілий рік, аби почуте й пережите стало лірикою і музикою. Альбом «Вільні люди» - це пісні з Україною в серці, в яких кожен впізнає себе. Ця музика про нас, таких різних, але єдиних, про наші вчинки, життєві події та почуття, про нашу незламність і незалежність.

Звучання нового альбому стало більша тмосферним та різноплановим: тут і рок, і балади, і електронні танцювальні ритми, а також різнопланова вокальна подача Сергія Танчинця, яка захоплює то ліричним виконанням, то мелодійним речитативом. Новий альбом звучить поза межами конкретного музичного жанру, але в той же час наслідує класичне впізнаване звучання групи, в якому багато струнних інструментів, зустрічаються електронні барабани та синтетичні звуки.

25-11-2021
12:16
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Бумбокс - Імперії Впадуть

Бумбокс був змушений скасувати частину свого осіннього турне через важку епідеміологічну ситуацію в країні. Концерти перенесли на початок наступного року. А щоб якось підсолодити життя своїм фанатам, котрі так і не дочекалися групу у своїх містах, хлопці пообіцяли не сидіти без діла, а писати ще більше нових пісень. І ось почали виконувати обіцяне і презентують зовсім свіжу річ. Пісня має назву «Імперії Впадуть» і, попри свою назву, вона не на соціальну тему, а про кохання.

 — Антитіла все більше стають ліричними

Група Антитіла наближається до нового альбому. Випустити його музиканти обіцяють на початку нового року. Кажуть новий матеріал виходить різноплановим, часом не схожим на те, що вони робили до цього. Раніше вже було презентовано дві пісні з майбутньої платівки, а тепер хлопці запускають черговий синґл «Стань». Ця пісня була написана ще навесні, а емоційним тлом до її створення послужив шкільний випускний вечір.