00:00
/
01:00

Бумбокс - Імперії Впадуть

— Бумбокс - Імперії Впадуть

Бумбокс був змушений скасувати частину свого осіннього турне через важку епідеміологічну ситуацію в країні. Концерти перенесли на початок наступного року. А щоб якось підсолодити життя своїм фанатам, котрі так і не дочекалися групу у своїх містах, хлопці пообіцяли не сидіти без діла, а писати ще більше нових пісень. І ось почали виконувати обіцяне і презентують зовсім свіжу річ. Пісня має назву «Імперії Впадуть» і, попри свою назву, вона не на соціальну тему, а про кохання.

«Імперії – це наші ідеали та стереотипи у стосунках. Наші уявлення про відносини із суспільством і з людиною. Чи то наш сексуальний партнер, кохана близька людина, чи то наші друзі, рідні. Ось у чому річ», - пояснює лідер Бумбоксу Андрій Хливнюк.

Сама пісня була написана ним ще минулого року під час самого першого локдауну і тому має певний пост-апокаліптичний настрій.

«Метафора, яку я використав є навіть пост-апокаліптичною. Уяви, що ми залишились самі з тобою. Уяви, що світ поринув у кризу і нас спіткала глобальна катастрофа. Чи ти до мене тоді звернешся за порадою, прихистком? Там є такі слова: «До кого бігтимеш щосил?»», - запитує музикант.

19-11-2021
11:04
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Антитіла все більше стають ліричними

Група Антитіла наближається до нового альбому. Випустити його музиканти обіцяють на початку нового року. Кажуть новий матеріал виходить різноплановим, часом не схожим на те, що вони робили до цього. Раніше вже було презентовано дві пісні з майбутньої платівки, а тепер хлопці запускають черговий синґл «Стань». Ця пісня була написана ще навесні, а емоційним тлом до її створення послужив шкільний випускний вечір.

 — Друга Ріка та їх «Остання» пісня

Маємо звістку від Другої Ріки! Ще у вересні цього 2021 року гурт презентував першу пісню з майбутнього нового альбому, яка має назву «Остання».
Лідер ВІА Валерій Харчишин: «Пісня про минуле, про першу гітару, про перший вірш, про перші фальшиві ноти, перше дихання у такт, вперше зіграну пісню...»