00:00
/
01:00

Антитіла все більше стають ліричними

— Антитіла все більше стають ліричними

Група Антитіла наближається до нового альбому. Випустити його музиканти обіцяють на початку нового року. Кажуть новий матеріал виходить різноплановим, часом не схожим на те, що вони робили до цього. Раніше вже було презентовано дві пісні з майбутньої платівки, а тепер хлопці запускають черговий синґл «Стань». Ця пісня була написана ще навесні, а емоційним тлом до її створення послужив шкільний випускний вечір.

«З цієї атмосфери, з цих відчуттів написана ця пісня. Тому що саме в цей момент є найбільша мотивація, щоб починати щось нове, вриватися в якусь нову історію, натхненно з максималізмом, вірою в себе. Це вже потім люди стають трошки обачнішими і десь втрачається оцей юнацький запал, на жаль. А ця пісня з того стану, який проходили всі ми», - каже лідер Антитіл Тарас Тополя.

На відміну від двох попередніх синглів «Кіно» та «Маскарад», які, на думку музиканта, відрізнялися від того, що вони робили раніше, нова робота є поверненням до їхнього фірмового стилю.

«Вона звучить досить класично, починається з клавішної партії, і власне очікувана лірика гурту «Антитіла». Якщо, скажімо, в попередніх піснях звучання було неочікуваним і лірика там була досить дивною для тих фанів гурту, які зазвичай звикли слухати гурт «Антитіла» хоча б попередні декілька років, то в цій пісні все сходиться: очікувана, класична композиція від гурту «Антитіла», яку можна ставити в один ряд з такими піснями, як «Вірила», «Там, де ми є» і «Лови момент»», - розповів Тарас.

12-11-2021
12:12
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Друга Ріка та їх «Остання» пісня

Маємо звістку від Другої Ріки! Ще у вересні цього 2021 року гурт презентував першу пісню з майбутнього нового альбому, яка має назву «Остання».
Лідер ВІА Валерій Харчишин: «Пісня про минуле, про першу гітару, про перший вірш, про перші фальшиві ноти, перше дихання у такт, вперше зіграну пісню...»

 — KOSMOPOLIS з актуальною композицією Лікуй Мене

KOSMOPOLIS вже почали готувати своїх фенів до виходу нового альбому!!! І є вже навіть перший сингл - пісня «Лікуй Мене». І як ви вже помітили, почули ця назва дуже є наразі актуальна…
Далі інформація, яку ми нахабно поцупили з фейсбук стрінки гурту…