00:00
/
01:00

Черговий сигл з ванної кімнати від гурту RØST

— Черговий сигл з ванної кімнати від гурту RØST

Знайомтеся – це інді-рок/поп-панк проєкт RØST, який було засновано у 2021 році. На рахунку команди вже один EP, декілька екранізацій і 3 сингли, один з яких ви вже зараз почуєте у нашому ефірі!

«Привіт слухачі радіо Барабан! На зв’язку RØST з новою роботою Thousand Mistakes. Пісня була написана рік тому, але довгий час я не міг продовжити роботу над нею, тому що пісня дуже особиста… і тільки два місяці тому відновив роботу над нею».

«Thousand Mistakes – це дуже особиста пісня… Вона про мій шлях на якому я зробив тисячі помилок, щоб зараз бути собою, робити те що по-справжньому робить мене щасливим. Усі ми робимо помилки в житі – це ОК! Як боляче не було б у той момент – це на краще. Думаю що слухач може побачити себе у цьому рядках і разом зі мною прожити і відпустити минуле яке можливо тримає і не дає дихати на повні груди», - зазначив у коментарі для радіо Барабан RØST.

До речі, більшість композицій RØST народжуються у ванній, або в туалеті!!! Трек Thousand Mistakes не став виключенням. Тож не бійтеся помилок, робіть правильні висновки і рухайтеся у перед разом з гуртом RØST і радіо Барабан!

17-01-2023
10:45
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Triple Jump запрем’єрив Fall Asleep

Київський гурт Triple Jump радий представити усім слухачам радіо Барабан своє нове творіння Fall Asleep!

Як зазначають самі виконавці – пісня про нескінчений цикл переживань і тривог, які виснажують і змушують не спати ночами. Парадокс в тому, що герой цієї пісні дивиться на себе зі сторони, розуміє ірраціональність свого стану, але не має ментального ресурсу боротися з цим, просто живе життя далі.

 — Постать Всупереч - Вадим Владиков

Вадим Дмитрович Владиков - еколог, біолог та іхтіолог. Вважається одним з першодослідників морської фауни Квебеку та відкривачем “канадської Нессі”. Його вважають основоположником сучасної іхтіології Канади та колишньої Чехословаччини.