00:00
/
01:00

The Gitas видали найпопсовішу пісню!

— The Gitas видали найпопсовішу пісню!

Після того як кілька років тому Олександр Чемеров виїхав у Сполучені Штати і там у Лос Анджелесі створив групу The Gitas, ця команда регулярно тішить нас своїми піснями. Зараз група записує новий матеріал, який збирається оприлюднювати попісенно, не чекаючи, поки композицій назбирається на повноцінний альбом. І першим в ефір радіо Барабан потрапляє трек Mass Shooter, який за сенсом добре накладається на ситуацію зі світовою пандемією корона вірусу.

Спершу у The Gitas була думка почати оприлюднення нового матеріалу з іншого синґлу, але потім вони передумали. І от чому за словами Олександра: «Тому що це найпопсовіша пісня, яка в нас є. Це дуже сприйнятлива пісня. Тому ми вирішили видати її, щоб люди здивувалися і подумали: що? Та ви ж там ґрандж граєте, рок… що це за тема?»

Тобто пісня є певною провокацією для любителів The Gitas. А для всіх інших може стати відкриттям.

До речі ця композиція потрапляю у ротацію радіо Барабан!

19-06-2020
09:01
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Гурт з Польщі CHEMIA зазвучав Українською

Польська група CHEMIA винайшла новий музичний елемент у вигляді міні-альбому, що так і називається «Хімія». Це перша студійна робота команди повністю українською мовою. Для лідера групи Войцеха Бальчуна Україна є особливим місцем, адже з-під Івано-Франківська походить його рідня, тому вихід на українську сцену для нього це сентиментальна подорож на землі предків. Окрім того, він здобув тут багато друзів і щиро захопився нашою країною.

 — Біла Вежа заспівала про ту саму

Група Біла Вежа продовжує роботу над альбомом своїх акустичних пісень і зараз продемонструє нам своє найсвіжіше напрацювання – пісню Вона Одна. З назви композиції може скластися враження, що це якась лірична сумна балада. Зрештою, спершу вона такою і планувалася, але в процесі роботи та переписування тексту вийшла цілком життєствердна річ, про що і розповідає фронтмен команди Максим Іващенко: «Насправді це весела літня пісня про ту мить, коли ти зустрічаєш саме ту дівчину, яку шукав все життя».