— Гурт з Польщі CHEMIA зазвучав Українською

Польська група CHEMIA винайшла новий музичний елемент у вигляді міні-альбому, що так і називається «Хімія». Це перша студійна робота команди повністю українською мовою. Для лідера групи Войцеха Бальчуна Україна є особливим місцем, адже з-під Івано-Франківська походить його рідня, тому вихід на українську сцену для нього це сентиментальна подорож на землі предків. Окрім того, він здобув тут багато друзів і щиро захопився нашою країною.

«Україна особливе місце для мене, тому було б чудово, аби наша музика стала ще одним позитивним містком між Польщею та Україною. Нам подобається виступати тут, нас дуже надихають наші українські фанати. Ми проїхали всю країну у стадіонному турне разом із Антитілами і тепер хочемо повернутися вже із власним концертним туром. Ми планували це зробити вже цієї весни, але через пандемію коронавірусу змушені були перенести виступи на пізніший час. І тепер з нетерпінням чекаємо, коли ситуація з вірусом нормалізується, і ми зможемо проїхати з концертами по Україні, знову відвідати всі ті міста, де ми виступали. Нам дуже сподобалося, як нас зустріла українська публіка, тому тепер ми хочемо повернутися, аби віддячити нашим фанам. Це буде такий особливий подарунок для наших українських фанів», — каже Войцех.

Окрім нового україномовного диску, CHEMIA готує для своїх українських шанувальників ще один сюрприз і це теж буде альбом, який музиканти обіцяють випустити пізніше. Слідкуйте за новинами, і робіть це на радіо Барабан!

08-05-2020
09:41
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Нова карантинна пісня від Сергія Бабкіна

Сидячи на карантині Сергій Бабкін не втрачав часу даремно і написав нову пісню про свої враження від самоізоляції. Називається його композиція Вместе Врозь і створена спеціально для проекту Окремо Ми Разом, мета якого – підтримувати людей в час карантину і продемонструвати, що навіть перебуваючи у вимушеній ізоляції ми можемо турбуватися про інших і ділитися цією турботою.
Отож слухайте на радіо Барабан прем’єру нової пісні Сергія Бабкіна – Вместе Врозь!

 — The Gitas видали найпопсовішу пісню!

Після того як кілька років тому Олександр Чемеров виїхав у Сполучені Штати і там у Лос Анджелесі створив групу The Gitas, ця команда регулярно тішить нас своїми піснями. Зараз група записує новий матеріал, який збирається оприлюднювати попісенно, не чекаючи, поки композицій назбирається на повноцінний альбом. І першим в ефір радіо Барабан потрапляє трек Mass Shooter, який за сенсом добре накладається на ситуацію зі світовою пандемією корона вірусу.