— Сідней Джордж Райлі - Постать Всупереч на радіо Барабан

Сідней Джордж Райлі (при народженні Самуїл Зигмунд Розенблюм) - британський розвідник. Його називали королем шпигунів, мегашулікою та навіть вважали прототипом самого Джеймса Бонда. Про нього написали понад сотню книг, і зняли кілька кінострічок. А народилася ця неоднозначна, однак, велична постать, в Одесі у 1873 році.

Доля занесла Райлі до Бразилії, де він будував дороги, працював на плантаціях, був кухарем в експедиції британської розвідки. Опинившись в Австрії, вивчав хімію та медицину, і вже згодом став розвідником під стягом Великої Британії. Його називали денді та справжнім джентльменом, однак, таким він був лише на публіці: безліч жіночих сердець у різних куточках світу Сідней Райлі безжалісно розбив.

Разом зі своїми поплічниками планував політичний переворот і намагався “скинути” Леніна. Проте, план провалився: Райлі затримали чекісти, у 1925 році його розстріляли без суду і слідства через шпигунство на користь Великої Британії.

25-04-2023
14:36
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Стара нова пісня від Христини Соловій - Чорноморчик

Ви слухаєте найкраще радіо у світі – радіо Барабан! Маємо для Вас гарнюсеньку, музичну новину!
Христина Соловій записала пісню, яку виконувала ще з дитинства, а згодом на багатьох своїх концертах. І тепер вона нарешті була записана на студії. Трек має назву «Чорноморчик» і це переспів української народної пісні.