00:00
/
01:00

Саша Чемеров тепер співає сольно?!

— Саша Чемеров тепер співає сольно?!

Карантин приніс українській музиці не тільки проблеми, але і нові проекти. Саме через карантин Саша Чемеров, лідер груп The Gitas і Димна Суміш, минулого року вимушено залишився надовго в Україні, хоча планував пробути тут лише 10 днів. А залишившись, взявся за сольний проект, який тепер і презентує. Називається він просто Саша Чемеров а першим треком, який Саша видає в ефір, стала пісня Кохання До Смерті.

Сам автор описує композицію як поп-музику. Але це дуже особливий поп, за його словами: «Мені здається, що в мене вийшло зробити такого перевертня: він звучить як поп-музика, але з достатньо глибоким сенсом і з гіп-гопом, трепом, інді-попом, трошки роком. Тобто я намішав багато всього туди і зробив це прийнятним для людей»

Для Саші це перший такий досвід у поп-музиці, але далі він планує його практикувати паралельно з активністю своєї групи The Gitas та іншими проектами, яких у Олександра багато. Скоро ми про них почнемо дізнаватися більше. На червень у Києві заплановано сольний концерт Саші Чемерова, а поки що в ефірі радіо Барабан дебютний сингл цього проекту.

19-05-2021
17:28
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Ретро-вейв-фольк мрійників від Христини Соловій

За словами Христини Соловій, вона не з тих співачок, які тішать своїх слухачів постійними новинками. Але дещо нове у неї для нас є. Наприкінці цього місяця вийде перша частина її нового альбому, який анонсує сьогоднішня прем’єра – пісня Втікала. От що розповіла сама Христина про майбутній реліз:

 — Сам Девід Лінч надихнув Mingulitka на Walk With Me

«Цю пісню я написала восени і випустила нещодавно. Вона про кохання, складний період у відносинах та про мрії. Також натхненням на написання цієї пісні стала творчість Девіда Лінча, яким я дуже цікавлюся.