00:00
/
01:00

Ретро-вейв-фольк мрійників від Христини Соловій

— Ретро-вейв-фольк мрійників від Христини Соловій

За словами Христини Соловій, вона не з тих співачок, які тішать своїх слухачів постійними новинками. Але дещо нове у неї для нас є. Наприкінці цього місяця вийде перша частина її нового альбому, який анонсує сьогоднішня прем’єра – пісня Втікала. От що розповіла сама Христина про майбутній реліз:

«Синґлом «Втікала» я анонсую вихід альбому Rosa Ventorum, що означає «роза вітрів». Це символ подорожі, віднайдення шляху… Альбом складатиметься з чотирьох частин, перший з який вийде 28 травня».

Як ви зараз почуєте, звучання нової пісні Христини трохи інше, ніж те, до якого ми звикли. І співачка пояснює це тим, що композиція стала експериментом та поклоном в сторону української поп-музики 90-х.

«Експериментую постійно. І подальші експерименти ви ще почуєте. Але настрій цього запису, синґлу «Втікала», це реверанс казковому ретро-вейв-фольку мрійників української поп-сцени 90-х років. Якщо пам’ятаєте Русю, ранню Ірину Білик, цих прекрасних людей, які намагалися першими створити щось інше, відмінне”.

Ось з таким настроєм і записана нова пісня «Втікала» Христини Соловій, яку ми зараз і послухаємо першими на радіо Барабан

13-05-2021
09:42
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Сам Девід Лінч надихнув Mingulitka на Walk With Me

«Цю пісню я написала восени і випустила нещодавно. Вона про кохання, складний період у відносинах та про мрії. Також натхненням на написання цієї пісні стала творчість Девіда Лінча, яким я дуже цікавлюся.

 — Саша Чемеров тепер співає сольно?!

Карантин приніс українській музиці не тільки проблеми, але і нові проекти. Саме через карантин Саша Чемеров, лідер груп The Gitas і Димна Суміш, минулого року вимушено залишився надовго в Україні, хоча планував пробути тут лише 10 днів. А залишившись, взявся за сольний проект, який тепер і презентує. Називається він просто Саша Чемеров а першим треком, який Саша видає в ефір, стала пісня Кохання До Смерті.