— Постать Всупереч - Вадим Владиков

Вадим Дмитрович Владиков - еколог, біолог та іхтіолог. Вважається одним з першодослідників морської фауни Квебеку та відкривачем “канадської Нессі”. Його вважають основоположником сучасної іхтіології Канади та колишньої Чехословаччини.

Народився у 1898 році у селі Козіївка, що на Харківщині. У віці 32 років Владиков емігрував до Канади. Там він активно досліджував природу східної провінції, описав понад сотню видів ссавців і риб. З ініціативи ученого було створено науково-дослідний центр - Квебекський акваріум.

Вадим Дмитрович опублікував близько 300 книг з іхтіології та біології, до того ж кількома мовами, якими володів бездоганно: англійською, французькою, німецькою, російською та чеською. Він був шанованою людиною серед науковців, колеги жартома називали Владикова V.D.V. - прізвисько є скороченням його власних ініціалів. Помер Вадим Дмитрович у 1986 р. у Канаді.

05-12-2022
11:31
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Напевно вже час – дебют від гурту pamva

Київський постпанк/нью-вейв гурт pamva народив світу свою першу композицію! Правда радіо Барабан свічку не тримав, але як то сталося гурт повідомив особисто.

 — VIDMA презентує Намисто

Український електро-панк-фолк проєкт VIDMA презентував нову пісню під назвою «Намисто». І звісно радіо Барабан не оминув цієї культурної події.