00:00
/
01:00

Напевно вже час – дебют від гурту pamva

— Напевно вже час – дебют від гурту pamva

Київський постпанк/нью-вейв гурт pamva народив світу свою першу композицію! Правда радіо Барабан свічку не тримав, але як то сталося гурт повідомив особисто.

«Привіт – це гурт pamva, і ми з радістю презентуємо на радіо Барабан наш дебютний сингл Напевно вже час. Пісню було зроблено в лютому за кілька тижнів до війни на основі передвоєних настроїв. Ідея музики виникла, як це часто буває на репетиції… Просто під час імпровізації, коли награно частину трека, а вдома гараж-бенді прописані інші частини. А наступної репетиції вже був готовий трек. Пісня про те, що Напевно вже час братися за нашого головного ворога і нарешті знищити його остаточно. Слухати український постпанк та українську музику на радіо Барабан».

А додати нам більше і нічого, тож і не будемо.
Гурт pamva з дебютною композиціє Напевно вже час, за мить на радіо Барабан.

27-09-2022
16:26
Коментарів: 0

Коментарі:

 — VIDMA презентує Намисто

Український електро-панк-фолк проєкт VIDMA презентував нову пісню під назвою «Намисто». І звісно радіо Барабан не оминув цієї культурної події.

 — Толока - Шалений Світ

Вітаємо Вас, новий день настав і ми дякуємо за це ЗСУ і усім справжнім українцям! Але той новий день прийшов до нас не сам, він з’явився з новою музикою на радіо Барабан. І вже зараз ми разом і з вами почуємо свіженьку роботу від гурту Толока.