00:00
/
01:00

Достатньо класична пісня від Океан Ельзи - Тримай

— Достатньо класична пісня від Океан Ельзи - Тримай

Наразі маємо нову пісню Океану Ельзи – Тримай. Це ще один, вже другий синґл групи для її майбутнього повноформатного альбому. Лідер команди Святослав Вакарчук написав її ще у лютому, до початку всіх карантинів і обмежень. Сталося це в нього вдома, доволі швидко і так само швидко, буквально за дві – три репетиції її зробили. А тоді почався студійний запис.

Тут довелося трохи попрацювати, бо до роботи запросили навіть оркестр «Віртуози Києва». Але навіть з огляду на це Святослав називає пісню Тримай – класичним Океаном Ельзи.

Святослав Вакарчук: «Це достатньо класична пісня групи Океан Ельзи. Можливо саме тому ми захотіли її саме зараз випустити, бо нам захотілося дати людям відчуття того, що той Океан Ельзи, до якого вони звикли і якого вони очікують він є і нікуди не зник. Особливо під час того, як ми всі займаємося Оранжереєю. Тобто це момент того Океану Ельзи, яким він є і як ми собі його уявляємо».

В наступному альбомі групи нам обіцяють багато експериментів зі звучанням, але зараз на радіо Барабан ми послухаємо саме класичний Океан Ельзи, принаймні як його чують самі музиканти.

17-12-2020
09:52
Коментарів: 0

Коментарі:

 — ТНМК - Поганий Рік. Хороший Рік

Пандемічний 2020-ий виявився роком важкуватим. Але не все так однозначно. Хороший Рік. Поганий Рік - таку назву має нова пісня Танка На Майдані Конго. Музиканти вважають, що попри те, що цей рік не проклинав хіба що лінивий, він є таким, як ми самі до нього ставимося. Він може бути для нас як хорошим, так і поганим. Обирати нам. Особливо, важко його назвати поганим, коли бачиш море.

 — МеріЛінор пропонує покохати зиму з усіма її недоліками

В перший день зими Дніпровський гурт МеріЛінор презентує новий сінгл та кліп “Зима”. Лірична композиція з хіп-хоп читкою та мелодійними приспівами у якій ми звернулися до пори року як до живої дівчини. Дівчина ця навіжена та дивакувата. Це наша спроба покохати зиму з усіма її недоліками. Та чи вдалось нам це кохання - слухайте у пісні.