00:00
/
01:00

ТНМК - Поганий Рік. Хороший Рік

— ТНМК - Поганий Рік. Хороший Рік

Пандемічний 2020-ий виявився роком важкуватим. Але не все так однозначно. Хороший Рік. Поганий Рік - таку назву має нова пісня Танка На Майдані Конго. Музиканти вважають, що попри те, що цей рік не проклинав хіба що лінивий, він є таким, як ми самі до нього ставимося. Він може бути для нас як хорошим, так і поганим. Обирати нам. Особливо, важко його назвати поганим, коли бачиш море.

«Текст народився у Фозза в Одесі під час наших морських гастролей. Він зрозумів, що, коли бачить море, то це не може бути нічим іншим як щастям. І зрозумів, що 20-ий рік може бути не таким вже й поганим, як всі про це говорять», - розповів один з лідерів ТНМК Олег «Фагот» Михайлюта.

З морської піни народилася концепція пісні. Після того на одній із репетицій була написана музика і врешті задумка втілилися в життя.

« Музика народжувалася на репетиції, за дві-три години все склеїлося. Але мені здається, що головним ідейним поштовхом був лупчик від діджея. Бочечка рівненька, робочі рівненькі, а все решта наклеїлося. Тому що відчувати цей рік по-іншому, аніж в такій стилістиці: з дудками, красиво, по-святковому, не можна», - переконаний Фагот.

Все це свято народилося ніби швидко і текст вже був готовий, але запис забрав набагато більше часу, ніж планувалося.

« Тому що все в лайві, купа дудок живих, флюгельгорни, труби, тромбони, саксофони – все треба було правильно дозвести. Драфтів у нас з цією піснею, мені здається, було найбільше, більше 20 варіантів, з яких і обирали фінальний», - пояснив музикант.

Від тепер цей трек Поганий Рік. Хороший Рік від ТНМК шукайте в ефірі радіо Барабан!

11-12-2020
10:50
Коментарів: 0

Коментарі:

 — МеріЛінор пропонує покохати зиму з усіма її недоліками

В перший день зими Дніпровський гурт МеріЛінор презентує новий сінгл та кліп “Зима”. Лірична композиція з хіп-хоп читкою та мелодійними приспівами у якій ми звернулися до пори року як до живої дівчини. Дівчина ця навіжена та дивакувата. Це наша спроба покохати зиму з усіма її недоліками. Та чи вдалось нам це кохання - слухайте у пісні.

 — Cry For Me - пісня про складні відносини від Season Of Melancholy

Київський gothic rock гурт Season of melancholy презентував перший повноформатний альбом "Amber". За словами музикантів, робота над альбомом тривала приблизно 3 роки, не обійшлося без складнощів, але для команди це був хороший досвід. При цьому гурт перепробував і запис на професійній студії, і DIY-методи.