00:00
/
01:00

Перша україномовна пісня від The Gitas

— Перша україномовна пісня від The Gitas

Як нам відомо Димної Суміші не стало, але є гурт The Gitas та Олександр Чемеров! І цього літа вони планують проїхатися містами нашої неньки, і може саме через те у їхньому доробку з’явилася перша україномовна композиція Не Мовчи. Про що і для чого ця композиція, нам особисто розповів Сашко Чемеров: «Не Мовчи – це історія драматичного кохання, коли ти кохаєш людину настільки сильно, що просто руйнуєш її. Наприклад стискаєш людину в обіймах так сильно, що вона не може дихати. Це єдина україномовна пісня від гурту The Gitas. Ще в нас на концертах буде пісня-сюрприз, так званий feat з артистом відомим в Україні та за її межами»…

30-03-2018
09:23
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Обійми Дощу пропонують вам свою Кімнату

Група Обійми Дощу хоч і вважає свій новий альбом Сон специфічним і концептуальним, все-таки знайшла на ньому кілька пісень, які можуть протрапити в радіоефіри.

 — NOVI особисто запросили слухачів радіо Барабан

20 квітня збираємося до купи і крокуємо на Поділ в легендарну Бочку. А вже там усі разом відправляємося у музичну подорож разом з гуртом NOVI.То буде їх дебютна робота «Залишатися Справжнім», власне чого бажаємо і вам. Гості вечора L'uvers. 20 квітня о 19.00, Київ, Бочка на Подолі!