00:00
/
01:00

Гурт Charm з новим сингл My Attitude!

— Гурт Charm з новим сингл My Attitude!

Новий сезон на радіо Барабан розпочато! Зустрічайте в ефірі ПРЕМ’ЄРУ від гурт Charm сингл My Attitude
«Як часто ми проживаємо життя "на одному диханні", позбавивши себе можливості дихати на повні груди? Дні минають, а ми все чекаємо на "той момент". Ще трішки і ось, вона настане: мить, коли "я почну мислити, говорити, діяти". ПОЧНУ ЖИТИ.

Коли справді звільнюся від непотрібних помислів, переконань та стереотипів, скину маску й перестану грати відведену мені кимось роль. Коли я судитиму свої вчинки сама/ сам, не дозволяючи нікому втручатися в моє життя.

Буває, що ми ховаємося в собі, бо там добре. Там спокійно й затишно. Ми прокрастинуємо, відтягуючи все на потім. Малюємо собі в уяві той момент, коли нарешті все буде досконало, замість того, щоб жити тут і зараз. Перепоною на шляху є тривога перед незнаним, страх бути осудженим, чи то пак побоювання на кшталт "а що ж інші скажуть?!"

Не бійся робити крок уперед. Вчися боротися зі своїм внутрішнім ворогом і врешті - долати його. Заяви про себе. Адже це твій час. І це твоя позиція».

Від тепер слухайте My Attitude від гурт Charm в ефірі радіо Барабан!

01-09-2020
13:40
Коментарів: 0

Коментарі:

 — У кожному куточку України є свій - Веселий Хутір!!!

Подорожуючи нашою чудовою Україною усі ми помічали, або проїжджали невеличкі села і з переважно кумедними назвами. Чи не запитували Ви самі себе, чому село має таку смішну назву і чому воно розташоване саме тут у такому не зручному місті?!

 — Від тепер The Вйо і Очеретяний Кіт мають свою фазенду

У Харківській області є Ізюмський район. А в Ізюмському районі є село Іванівка. А в селі Іванівка живе добрий друг групи The Вйо і групи Очеретяний Кіт і своє обійстя він називає «Фазенда виноград». Саме так і назвали свою спільну пісню обидві групи, лідери яких Мирослав Кувалдін і Роман Криль недавно перетнулися на цій «фазенді» під час сплавів на байдарках Сіверським Донцем. У хлопців було трохи вільного часу і вони якось ненароком написали спільну пісню, про що і згадує лідер The Вйо Мирослав Кувалдін: