00:00
/
01:00

Женя Галич та його ватага повернулися до життя

— Женя Галич та його ватага повернулися до життя

Впродовж минулого року рокери O.Torvald мовчали, не давали концертів і не випускали нових пісень. За словами лідера групи Жені Галича у команди не було натхнення, не було, що сказати людям та і всередині колективу були такі стосунки між музикантами, що їм не дуже хотілося бачити один одного. Але схоже чорна смуга минула і O.Torvald повертається під звуки відразу двох нових пісень: «2018» і «Назовні», які є підсумком цього тяжкого періоду, за словами Жені

Женя Галич: «Минулого року все відбувалося якось проти мене. Було якось важко, починаючи від того, що пішов наш барабанщик і закінчуючи тим, що я в листопаді місяці поховав свого найкращого друга – свого батька… Мовчати про це і тримати в собі я якийсь час намагався, але від того було тільки гірше. Тому я і наважився розказати все це в піснях».

І цими піснями стали дві композиції: перша 2018, а друга Назовні, які Оторвальд випустив одночасно і навіть кліпи на ці композиції є однією історією

Женя Галич: «Вони дуже близькі, адже перша пісня – про мого батька, а друга про те, як я був залежний від повсякденного вживання алкоголю для того, щоб заснути і не стресувати».

І увага! До Плей-листу радіо Барабан потрапляє композиція «Назовні»!!!

25-04-2019
10:03
Коментарів: 0

Коментарі:

 — LatexFauna з піснею про дитинство, про дитячі табори…

LatexFauna напередодні літа записала нову пісню, яка називається Євпаторія. Але за словами вокаліста і автора пісень команди, Дмитра Зезюліна, це композиція не зовсім про Крим, а про його підліткові спогади, оскільки раніше дуже багато літнього часу він проводив саме у своїх родичів у Криму.
<br><br>
Дмитро: «Це про дитинство, про дитячі табори, про перші статеві зносини в таборах, санаторіях і турбазах. Про дитинство».

 — БарабанLive - From Subway To Soul з ПРЕМ’ЄРОЮ EP «The Side»

18 травня! О 19.00!<br>
На радіо Барабан - БарабанLive!<br>
Гурт From Subway To Soul з ПРЕМ’ЄРОЮ EP «The Side».<br>
«Привет все жителям Барана! Мы команда From Subway To Soul.<br>
Приглашаем всех вас на ПРЕМЬЕРУ нашего EP «The Side».<br>
Киев, 18 мая в 19.00 Арт-платформа «Остров».<br>
Или смотрите Стрим на БарабанLive!<br>
Ждем всех! Реально и Виртуально!»<br>