00:00
/
01:00

Вкрадений Ікарус 1986 року випуску таки знайшли

— Вкрадений Ікарус 1986 року випуску таки знайшли

З історичного експозиційно-реставраційного центру столичного КП «Київпастранс» викрали раритетний автобус. Зниклий транспорт виявили в Каневі.
Досудове розслідування встановило, що 20 березня автобус «Ікарус-260» 1986 року випуску за наказом директора реставраційного центру виїхав за межі станції техобслуговування і поїхав нібито до Автобусного парку №6. Але туди «Ікарус» так і не приїхав. При цьому директор Автопарку №6 стверджує, що не давав розпорядження приганяти автобус в парк. Правоохоронці знайшли автобус в місті Каневі, на території приватної автомайстерні. Техпаспорт на автобус не знайшли, VIN-номер зловмисники теж вже видалили. При цьому, крадії так і не прибрали з салону табличку «Київпастрансу». Автобус заарештували і визнали речовим доказом. Зараз у справі призначено трасологічну експертизу, яка маэ відповісти на питання – які були номери двигуна і кузова автобуса.

29-05-2019
15:58
Коментарів: 0

Коментарі:

 — НАЖИВО!!! 18 травня о 19.00!!! БарабанLive - From Subway To Soul з ПРЕМ’ЄРОЮ EP «The Side»

Привіт шанувальникам радіо Барабан!
І усього того що тут відбувається.
Щоб не пропускати наші стріми, негайно підписуйтесь на канал, кладіть лайки і робіть усіляку іншу лабуду щоб нічого не провтикати.
18 травня о 19.00 черговий експеримент під назвою БарабанLive.

 — Антитіла з неперевершеним кавером на Clean Bandit

Група Антитіла розширює горизонти і сьогодні презентує свій переспів відомої британської групи Clean Bandit, пісню Symphony. Самі лауреати Ґреммі, я маю на увазі Clean Bandit, зараз мають такий культурний проект, коли їхні пісні в різних країнах переспівують різні виконавці. І в Україні вони зацікавилися Антитілами, яким і запропонували вибрати на свій смак пісню і переробити її.