00:00
/
01:00

The Meds видає пісню, яку народили ще два роки тому…

— The Meds видає пісню, яку народили ще два роки тому…

Комнда The Meds у складі Макса Куцерубова і Євгена Злотницького ще у квітні видала свій альбом 2х3 і кілька пісень звідти вже презентувала на радіо. А сьогодні вирішили оприлюднити в ефірі і трек Серце Моє, який користується популярністю на їхніх живих концертах. До того ж, як пригадує Максим, ця пісня, хоч і написана 2 роки тому стала все ж найшвидшою для групи композицією.

«Це було наприкінці 2017 року одного зимового вечора. Зазвичай над піснями я працюю доволі довго, чесно кажучи. Але в порівнянні з іншими моїм піснями саме ця пісня свою остаточну форму отримала за один вечір».

У хлопців було кілька варіантів як її назвати, але зрештою зупинилися на словах Серце

«За назвою можна подумати, що вона має стосунок до якогось кардіологчного центру, але це не так. Якщо без жартів, то це пісня про відчуття, про кохання, про передчуття того, що завтрашній день щось принесе щось нове, що відрізнятиметься від твого вчора. Все це про кохання».

Ну то слухаємо про кохання на радіо Барабан!

02-08-2019
10:51
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Незапланована пісня від LatexFauna

LatexFauna продовжує свою морську тематику і після Євпаторії сьогодні в ефір виходить їхня наступна робота – Дельфінам. При чому команда наголошує саме на такій назві – не просто «Дельфіни», а саме «Дельфінам», тому що це цитата з тексту. Як розповів вокаліст і автор слів Дмитро, видавати цю композицію вони не планували, тому що вважають її взагалі мало не жартівливою. Але є одне «але»…

 — Антитіла презентує не характерну пісню - Буде Син

Готуючись до двох поспіль великих концертів у Києві на підтримку альбому Hello, група Антитіла підтримує цей реліз ще одним синґлом, який презентує на радіо і який отримав свого відеодвійника. Мова про композицію Буде Син, яка для лідера групи Тараса Тополі є дуже особливою і особистою.