00:00
/
01:00

Свіжак від гурту O.Torvald - Десь Не Тут

— Свіжак від гурту O.Torvald - Десь Не Тут

Повернувшись після річної творчої перерви група O.Torvald тепер фонтанує новими піснями і за словами лідера групи Жені Галича, не може стримати їх в собі.

Женя Галич: «Так вийшло, що у нас є безліч пісень, які ми хочемо видати. Вони стоять у черзі і ми намагаємося стримати себе, для того, щоб їх не видавати».

Але з піснею Десь Не Тут група не змогла себе стримати і видала. Можливо б цей трек не звучав зараз в ефірі, якби не друг музикантів, який запропонував зробити композицію саундтреком до реклами одного з українських мобільних операторів. Так народився відповідний відеокліп, і так пісня почала набирати обертів, хоча звучить дуже спокійно і навіть трохи сумно, незважаючи на те, що в час літніх відпусток більшим попитом користуються легкі танцювальні треки

Женя Галич: «Ми вирішили не намагатися когось здивувати літнім треком. Просто вона була і вона трапилася в потрібний момент».

26-07-2019
08:56
Коментарів: 0

Коментарі:

 — «Сьомий День» - пісня про життя від Другої Ріки

Кілька тижнів тому відома телеведуча Яніна Соколова шокувала всіх, повідомивши, що кілька останніх місяців вона боролася з раком. На щастя лікування було успішним і тепер Яніна запускає мультимедійний проект «Я, Ніна», головна мета якого – змінити ставлення українців до онкохворих. В межах проекту вийде книжка, заснована на реальних подіях життя Яніни Соколової, а також знімуть повнометражний фільм. А саундтреком всього проекту, і зрозуміло фільму стане пісня Другої Ріки - Сьомий День.

 — Незапланована пісня від LatexFauna

LatexFauna продовжує свою морську тематику і після Євпаторії сьогодні в ефір виходить їхня наступна робота – Дельфінам. При чому команда наголошує саме на такій назві – не просто «Дельфіни», а саме «Дельфінам», тому що це цитата з тексту. Як розповів вокаліст і автор слів Дмитро, видавати цю композицію вони не планували, тому що вважають її взагалі мало не жартівливою. Але є одне «але»…