00:00
/
01:00

«Сьомий День» - пісня про життя від Другої Ріки

— «Сьомий День» - пісня про життя від Другої Ріки

Кілька тижнів тому відома телеведуча Яніна Соколова шокувала всіх, повідомивши, що кілька останніх місяців вона боролася з раком. На щастя лікування було успішним і тепер Яніна запускає мультимедійний проект «Я, Ніна», головна мета якого – змінити ставлення українців до онкохворих. В межах проекту вийде книжка, заснована на реальних подіях життя Яніни Соколової, а також знімуть повнометражний фільм. А саундтреком всього проекту, і зрозуміло фільму стане пісня Другої Ріки - Сьомий День.

Співпраця Другої Ріки з Яніною не випадкова. По-перше Валерій Харчишин є одним з найближчих друзів Яніни, а по-друге, свого часу від раку помер його брат, тому ця тема для нього близька і болюча. Власне через це він і долучився до проекту Валерій Харчишин: «Ми би хотіли змінити ставлення людей до онкохворих людей, чи людей, які хворіють на якийсь важкий недуг. Вони поруч з нами і їх не треба цуратися. А ми найчастіше заплющуємо очі, чи що просто пожаліємо і все, забудемо».

Сама пісня Сьомий день є цілком оптимістичною, і як жартує Валерій, це одна з небагатьох пісень Другої Ріки не про смерть, а про життя. До речі поява саме цієї композиції у проекті певним чином випадковість.

Валерій Харчишин: «Вона просто лежала як робочий трек, бо думали, що я напишу спеціальну пісню для фільму. Але одного разу Яніна прийшла на інтерв’ю і почала говорити словами з пісні: «Кожен мій день – як останній». А це початок нашого треку, я їй зателефонував і спитав: Ти знаєш, що ти цитуєш пісню? Яку? Нашу. Мабуть вона буде саундтреком. Точно!»

Так і сталося. Тому слухаємо цей чудовий трек в ефірі радіо Барабан!

06-06-2019
09:56
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Нетипова колабарація від Павла Зіброва та панк-гурту "STRINGY!"

Павло Зібров записав пісню "Хрещатик" в нетиповому для своєї творчості стилі. Швидкі темпи, роззлючені гітари, потужні беки - так можна охарактизувати трек.
"Працювати з Павлом Миколайовичем було весело, цікаво та пізнавально - свої партії він записав одним дублем, тож більший час на студії ми провели, насолоджуючись компанією, гостинністю та баром.

 — Свіжак від гурту O.Torvald - Десь Не Тут

Повернувшись після річної творчої перерви група O.Torvald тепер фонтанує новими піснями і за словами лідера групи Жені Галича, не може стримати їх в собі.

Женя Галич: «Так вийшло, що у нас є безліч пісень, які ми хочемо видати. Вони стоять у черзі і ми намагаємося стримати себе, для того, щоб їх не видавати».