00:00
/
01:00

Нова пісня Валерія Харчишина присвячена Кузьмі Скрябіну

— Нова пісня Валерія Харчишина присвячена Кузьмі Скрябіну

Хоч Друга Ріка і зайнята зараз до підготовки свого великого столичного концерту 8 березня, хоч вона і обіцяла вже не презентувати більше пісень з альбому Піраміда, але все ж Валерій Харчишин і команда знайшли шпарину і влаштовують сьогодні радіо Барабан презентацію ще одного треку з того релізу, пісню Брудний і Милий. Для цієї презентації у команди є особлива причина. Скоро на кіноекрани виходить новий фільм Зустріч Однокласників, де Валерій виконує одну з головних ролей і пісня Брудний і Милий стає саундтреком до кінокомедії. Валерій Харчишин: «За дивним збігом я граю там музиканта на ім’я Валера. А пісня була вибрана напевно тому, що вона єдина така з альбому Піраміда. І коли її послухали режисер і продюсер цього кіно, то сказали, що це мабуть найкращий варіант для фільму, бо додає трохи філософії у кінокомедію». Варто відзначити, що для Другої Ріки пісня Брудний і Милий трохи незвична робота. Річ у тому, що зазвичай група спершу творить музику, а тоді під неї Валерій Харчишин пише текст. Але у випадку сьогоднішньої презентації все було інакше. Валера написав спершу навіть не текст, а повноцінний вірш, який пізніше довелося серйозно скорочувати і вже під нього писати музику. І робилося це з однією дуже пам’ятною думкою Валерій Харчишин: «Пісня, коли задумувалася, коли записувалася, вона була присвячена Кузьмі Скрябіну. Коли я записував вокал мені здавалося, що цю пісню добре заспівав би Кузьма. І мабуть від цієї думки я і почав співати дещо схоже на Андрія» Як саме – просто зараз в Барабані!

30-01-2019
10:51
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Чисто чоловіча пісня від Антитіла

У групи Антитіла на цей рік великі плани. Окрім великого стадіонного туру країною команда має в планах видати новий альбом і кілька пісень з нього ви вже навіть чули в Барабані. Тепер настає час для ще однієї композиції. Називається вона Вірила і для Антитіл і Тараса це дуже особлива робота.

 — Радіо Барабан можна не тільки слухати, але й БАЧИТИ!

Вже скоро! На радіо Барабан – Барабан Live. Прямі відео-ефіри з презентацій, концертів, репетиційних баз… і хто зна, може навіть з засідань Масонських Лож.. Без спецефектів, додаткового монтажу, перекручування фактів і зайвої мішури… Ниживо, у реальному часі! Радіо Барабан можна не тільки слухати, але й БАЧИТИ! Незабаром БарабанLive. Слідкуйте за ефіром…