00:00
/
01:00

Незапланована пісня від LatexFauna

— Незапланована пісня від LatexFauna

LatexFauna продовжує свою морську тематику і після Євпаторії сьогодні в ефір виходить їхня наступна робота – Дельфінам. При чому команда наголошує саме на такій назві – не просто «Дельфіни», а саме «Дельфінам», тому що це цитата з тексту. Як розповів вокаліст і автор слів Дмитро, видавати цю композицію вони не планували, тому що вважають її взагалі мало не жартівливою. Але є одне «але»…

Дмитро: «Ми й не дуже хотіли випускати цю пісню, але коли я її зіграв нашому покійному директорові Богдану він сказав: «Ти що! Треба її обов’язково випустити. Це буде класна пісня». Ми довго її тримали в ящику, довго-довго-довго, але от Боді не стало рік тому і ми вирішили, що раз він так хотів, щоб вона вийшла, то ми все-таки вирішили її зробити, незважаючи на те, що вона така дурнувата і біснувата».

І таки зробили. При чому зробили так, що композиція Дельфінам вийшла дуже несподіваною за звучанням

Дмитро: «Якось так вийшло, що вона дуже не схожа на те, що ми робили раніше. Там дуже кьюрівська гітара, дуже ньювейвівська музична естетика, такі клавіші… Нам, принаймні, вона здається дуже несхожою на все, що ми робили. І кільком людям, яким ми вмикали і для яких грали – вона теж не схожа».

Але зате на концертах публіка сприймає Дельфінам на ура і просить її якомога швидше випустити в люди. От група і випускає.

Слухайте на радіо Барабан!

01-08-2019
09:20
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Свіжак від гурту O.Torvald - Десь Не Тут

Повернувшись після річної творчої перерви група O.Torvald тепер фонтанує новими піснями і за словами лідера групи Жені Галича, не може стримати їх в собі.

Женя Галич: «Так вийшло, що у нас є безліч пісень, які ми хочемо видати. Вони стоять у черзі і ми намагаємося стримати себе, для того, щоб їх не видавати».

 — The Meds видає пісню, яку народили ще два роки тому…

Комнда The Meds у складі Макса Куцерубова і Євгена Злотницького ще у квітні видала свій альбом 2х3 і кілька пісень звідти вже презентувала на радіо. А сьогодні вирішили оприлюднити в ефірі і трек Серце Моє, який користується популярністю на їхніх живих концертах. До того ж, як пригадує Максим, ця пісня, хоч і написана 2 роки тому стала все ж найшвидшою для групи композицією.