00:00
/
01:00

Гурт Swift пропонує усім живим роби хоч щось!

— Гурт Swift пропонує усім живим роби хоч щось!

Запорізька група Swift існує від 1997 року. Більшість цього часу, як кажуть самі музиканти, вони перебували в музичному андеґраунді. Але останнім часом почали виходити на новий рівень. Як вони кажуть, зараз їхня творчість закликає людей не сидіти, склавши руки, а щось робити. Попередній альбом команди називався Почни з Себе і на підтвердження цього гасла хлопці з себе і почали піснею Живий.

«Навіяна вона тими обставинами, які склалися в Україні - це війна з нашим сусідом. Тому ми хочемо мотивувати людей робити хоч щось, якщо ти вже живий. Роби хоч щось»

От група Swift і робить. Їхня сьогоднішня прем'єра, композиція Живий, написана спеціально для благодійного проекту На Шапку. Ідея в тому, що можна слухати цю композицію і безкоштовно, але прослухавши її ви можете перерахувати трохи грошей на допомогу паліативним хворим. Це такі люди зі смертельними діагнозами, які відчувають сильні болі, а паліативна допомога допомагає їм полегшити страждання.

Так група Swift стала частиною благодійного проект На Шапку і спеціально для нього записала пісню, яку тепер можна слухати на радіо Барабан!

19-02-2020
12:14
Коментарів: 0

Коментарі:

 — БарабанLive - Чаламада

Вітаннячко усім шанувальникам радіо Барабан і програми БарабанLive! І окремий привіт усім поціновувачам українського, аутентичного, самобутнього і справжнього – бо саме таким є гурт Чаламада!
Команда була створена у 2015 році на Закарпатті, а саме в місті Виноградів - то майже кордон з Угорщиною та Румунією. Що звісно не могло не вплинути на творчість цих музик. Бо багато мешканців нашої неньки не можуть второпати і половини текстів, і то зрозуміло – бо хлопці співають і власне спілкується на діалекті свого рідного місцеперебування.

 — БарабанLive - Wacken Metal Battle (69 Кроків, Чумацький Шлях)

Отже 7-го березня 2020 року участь у відборі на Wacken Open Air брали наступні колективи!
Місто Гадяч Полтавської області представляла ТЕОРІЯ ІНШИХ! Колектив існує вже 10 років, і за цей проміжок часу встиг видати на гора два альбоми «Територія Інших» та «Не питай»