00:00
/
01:00

Чумацький Шлях прощаються з зимою синґлом «Одинак»

— Чумацький Шлях прощаються з зимою синґлом «Одинак»

Чумацький Шлях вже зараз має для нас нову пісню, що називається Одинак. Історія композиції почалася у січні, коли на одному з телеканалів група вперше виконала цей трек в акустичному звучанні. Після того виконання музиканти отримали через інтернет багато схвальних відгуків про трек і вирішили повноцінно записати його у студії. Таким чином композиція стала першим синґлом Чумацького Шляху в цьому році і як кажуть музиканти заклала фундамент для майбутнього альбому. «Цієї осені ми плануємо презентувати наш третій студійний альбом, тому пісня «Одинак» обов’язково знайде своє почесне місце на цій платівці». І не лякайтеся, що пісня починається з важких гітар. Далі вокал і аранжування все урівноважать. Отож Чумацький Шлях і їхня нова пісня – Одинак вже на радіо Барабан.

28-02-2019
09:40
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Роллікс закликає до життя

Херсонська команда Роллікс отримала нове звучання. Саме так про їхню свіжу пісню Живи заявив лідер групи Дмитро Ігнатов. Композиція для Дмитра є повністю автобіографічною і написав він її рік тому, коли перебував у непростому психологічному стані.

Дмитро Ігнатов: «Пісня Живи була написана під впливом депресії, яку я переживав тривалий час і не знав як з неї вибратися і не знав, чому це відбувається. Думаю, що багато людей зараз стикаються з цією проблемою і не знають як її вирішити…»

 — Zetetics презентуют любовную утопию «Burning»

Песня «Burning» о теории вероятностей в любви. О закономерностях в случайных экспериментах. Об историях, результат которых нельзя предсказать. О безымянном стремлении к счастью.
«Burning» – это утопия любви от Zetetics. О высшей альтернативе настоящему. О том, как идеальный мир из твоей головы случается всего на сутки, но меняет тебя навсегда.