00:00
/
01:00

Чисто чоловіча пісня від Антитіла

— Чисто чоловіча пісня від Антитіла

У групи Антитіла на цей рік великі плани. Окрім великого стадіонного туру країною команда має в планах видати новий альбом і кілька пісень з нього ви вже навіть чули в Барабані. Тепер настає час для ще однієї композиції. Називається вона Вірила і для Антитіл і Тараса це дуже особлива робота. Тарас Тополя: «Це, мабуть, перша в репертуарі групи Антитіла чисто чоловіча пісня, яка є присвятою. Головна її ідея – ми, чоловіки, здатні практично на все. Єдине, що нам потрібно, це те, щоб поруч була людина, яка всім своїм серцем вірить в нас, у наш шлях і в нашу мету». Написав її Тарас ще минулого року, коли їхав у поїзді до Польщі. Річ у тому що в Антитіл уже давно була музична заготовка, до якої все ніяк не вдавалося підібрати правильні слова. І от у міжнародному поїзді Тарас ці слова знайшов і вони тепер стали текстом його нової пісні, яку група нам презентує вже зараз на радіо Барабан!

29-01-2019
12:36
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Перший відео-ефір в Барабані
20 грудня 2018 року о 19.00

Привіт, друзі! Ми раді Вам повідомити, що 20 грудня 2018 року о 19.00 на радіо Барабан буде перший живий відео-ефір. Ми дуже хвилюємося з цього приводу, але водночас пишаємося собою. Сподіваємося, що й наші слухачі пишатимуться та радітимуть разом з нами...
Ми щиро вдячні нашому другу Руслану Горовому, за те, що погодився на цей експеримент.

 — Нова пісня Валерія Харчишина присвячена Кузьмі Скрябіну

Хоч Друга Ріка і зайнята зараз до підготовки свого великого столичного концерту 8 березня, хоч вона і обіцяла вже не презентувати більше пісень з альбому Піраміда, але все ж Валерій Харчишин і команда знайшли шпарину і влаштовують сьогодні радіо Барабан презентацію ще одного треку з того релізу, пісню Брудний і Милий. Для цієї презентації у команди є особлива причина. Скоро на кіноекрани виходить новий фільм Зустріч Однокласників, де Валерій виконує одну з головних ролей і пісня Брудний і Милий стає саундтреком до кінокомедії.