00:00
/
01:00

Чернівецький Twonotone та їх дебютний ЕР

— Чернівецький Twonotone та їх дебютний ЕР

"Гарного часу доби! Зарелізили наш дебютний ЕР із синлом «Маямі», будемо раді якщо ви допоможете нам донести його до своїх слухачів. Тут можна прослухати всі композиції, а також завантажити їх: https://soundcloud.com/twonotone/sets/crwwavg8mbmy А тут можна послухати на всіх популярних музичних платформах: https://fanlink.to/twonotone

Гурти початківці беріть приклад з команди Twonotone, не чикайте коли ми Вас почнемо шукати, пишіть нам самі – натискайте на «Рассказать новость» і повністю заповнюйте форму, а головне записуйте візитівку в голос, тоді ви точно потрапите на наш сайт. І якщо Ваш трек не потрапить до ротації, Він все одно може знайти свого слухача! Слухайте радіо Барабан і розказуйте про себе!

20-03-2019
10:53
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Zetetics презентуют любовную утопию «Burning»

Песня «Burning» о теории вероятностей в любви. О закономерностях в случайных экспериментах. Об историях, результат которых нельзя предсказать. О безымянном стремлении к счастью.
«Burning» – это утопия любви от Zetetics. О высшей альтернативе настоящему. О том, как идеальный мир из твоей головы случается всего на сутки, но меняет тебя навсегда.

 — LatexFauna з піснею про дитинство, про дитячі табори…

LatexFauna напередодні літа записала нову пісню, яка називається Євпаторія. Але за словами вокаліста і автора пісень команди, Дмитра Зезюліна, це композиція не зовсім про Крим, а про його підліткові спогади, оскільки раніше дуже багато літнього часу він проводив саме у своїх родичів у Криму.
<br><br>
Дмитро: «Це про дитинство, про дитячі табори, про перші статеві зносини в таборах, санаторіях і турбазах. Про дитинство».