— БарабанLive - Wacken Metal Battle (69 Кроків, Чумацький Шлях)

Отже 7-го березня 2020 року участь у відборі на Wacken Open Air брали наступні колективи!
Місто Гадяч Полтавської області представляла ТЕОРІЯ ІНШИХ! Колектив існує вже 10 років, і за цей проміжок часу встиг видати на гора два альбоми «Територія Інших» та «Не питай»

Київська команда Korypheus! Була створена у 2016 році! Дебютний альбом 2018 року, має назву «Blessed». В 2019 Korypheus приступили до запису нового альбому на студії Revet Sound.

Черкаську область, а саме місто Канев представила команда MIDGARD! Гурт був створений у грудні 2015-го. І на разі колектив готує до випуску вже свій третій альбом “Tales Of Kreia”.

Київський гурт Eye Tea остаточно сформував свій склад та назву у січні 2018 року. Перший сольний концерт відбувся 1 грудня 2018, в Київському клубі Монте Рей. В березні 2019 року вийшов їхній EP "Dark Or White". Згодом на одноімену композицію було відзнято відео.

Запорізький гурт Defiant заснований у жовтні 2008 року. Переважна музична ідея гурту - гармонійне поєднання енергійності та мелодизму. За час свого існування, гурт випустив три повноформатних альбоми, чотири міні-альбоми, та сингл.

DELUSION місто Харків! Гурт утворився зовсім недавно (перший концерт відбувся 21 червня 2019 року), але, завдяки ентузіазму і досвіду, досить зіграний і сповнений свіжих ідей.

STRIKE EACH OTHER створений у 2008 році у файному місті Тернополі. За свою кар'єру, SEO видали декілька альбомів, та одне офіційне відео на сингл "Justice". Наразі, гурт записує новий повноформатний альбом.

69 КРОКІВ Гурт було засновано у травні 2018 року. У своїй творчості, гурт намагається поєднати Альтернативу, Хард-Кор, Металкор, Нью-Метал, Даб-Степ, різну електронну музику та привнести щось своє.

А також був ще один учасник…… жодних досягнень не зафіксовано… Назва колективу також невідома, тож вигадуйте самі!!! Хед-лайнером двіжла була команда Чумацький Шлях!

Отже шановні слухачі глядачі! Цього 2020 року Нашу неньку на ВАкені представлятиме столичний гурт Eye Tea. Вітаємо команду і бажаємо гідно представити важку музику що вироблена в Україні. Слухайте радіо Барабан, дивиіться БарабанLive і не сумуйте, слідкуйте за каналом!

12-03-2020
11:26
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Гурт Swift пропонує усім живим роби хоч щось!

Запорізька група Swift існує від 1997 року. Більшість цього часу, як кажуть самі музиканти, вони перебували в музичному андеґраунді. Але останнім часом почали виходити на новий рівень. Як вони кажуть, зараз їхня творчість закликає людей не сидіти, склавши руки, а щось робити. Попередній альбом команди називався Почни з Себе і на підтвердження цього гасла хлопці з себе і почали піснею Живий.
«Навіяна вона тими обставинами, які склалися в Україні - це війна з нашим сусідом. Тому ми хочемо мотивувати людей робити хоч щось, якщо ти вже живий. Роби хоч щось»

 — Водій таксі про Короновірус у Варшаві

Наразі маємо офіційні данні ситуації у Польщі.
- 5000 заражених на COVID-19.
- Летальний випадок – 136.
Ми поспіклувалися з водієм таксі у Варшаві і намагалися з’ясувати ситуацію з середини.
Долучайтеся до радіо Барабан!