00:00
/
01:00

Антитіла з неперевершеним кавером на Clean Bandit

— Антитіла з неперевершеним кавером на Clean Bandit

Група Антитіла розширює горизонти і сьогодні презентує свій переспів відомої британської групи Clean Bandit, пісню Symphony. Самі лауреати Ґреммі, я маю на увазі Clean Bandit, зараз мають такий культурний проект, коли їхні пісні в різних країнах переспівують різні виконавці. І в Україні вони зацікавилися Антитілами, яким і запропонували вибрати на свій смак пісню і переробити її.

З десятки потенційних каверів Антитіла зупинилися саме на композиції Symphony. Так Антитіла сіли робити власну версію треку, а Тарас Тополя навіть почав писати український текст, який би мав бути переказом англомовного оригіналу. Але на одній з репетицій музиканти подумали, що один такий меседж уже є і вирішили піти іншим шляхом.

В результаті атмосфера і емоція пісні змінилася і вона стала веселішою і такою звучатиме зараз ефірі радіо Барабан!

30-05-2019
11:00
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Вкрадений Ікарус 1986 року випуску таки знайшли

З історичного експозиційно-реставраційного центру столичного КП «Київпастранс» викрали раритетний автобус. Зниклий транспорт виявили в Каневі. Досудове розслідування встановило, що 20 березня автобус «Ікарус-260» 1986 року випуску за наказом директора реставраційного центру виїхав за межі станції техобслуговування і поїхав нібито до Автобусного парку №6.

 — Нетипова колабарація від Павла Зіброва та панк-гурту "STRINGY!"

Павло Зібров записав пісню "Хрещатик" в нетиповому для своєї творчості стилі. Швидкі темпи, роззлючені гітари, потужні беки - так можна охарактизувати трек.
"Працювати з Павлом Миколайовичем було весело, цікаво та пізнавально - свої партії він записав одним дублем, тож більший час на студії ми провели, насолоджуючись компанією, гостинністю та баром.