00:00
/
01:00

Антитіла презентує не характерну пісню - Буде Син

— Антитіла презентує не характерну пісню - Буде Син

Готуючись до двох поспіль великих концертів у Києві на підтримку альбому Hello, група Антитіла підтримує цей реліз ще одним синґлом, який презентує на радіо і який отримав свого відеодвійника. Мова про композицію Буде Син, яка для лідера групи Тараса Тополі є дуже особливою і особистою:

Тарас Тополя: «Пісня написана відносно нещодавно і це є мої спогади тих стосунків, які починалися з моєю коханою, з якою ми вже народили двох синів. Ті стосунки, які починалися колись у Карпатах і переросли в ту лірику, яка звучить у цій пісні».

Також треба відзначити, що сама композиція Буде Син помітно відрізняється від усіх інших пісень на альбомі Hello, про що Тарас сам і розповідає:

Тарас Тополя: «Насправді вона не є характерною для гурту Антитіла. Це така баладна композиція, доволі карамельна, але по-своєму доросла. І ми вирішили: а чому б і ні?. Чому б не поїхати і не зняти хороше тепле, домашнє, лампове відео і не випустити пісню, яку б співали під гітару».

І от випустили!!! Слухайте на радіо Барабан!

17-10-2019
11:25
Коментарів: 0

Коментарі:

 — The Meds видає пісню, яку народили ще два роки тому…

Комнда The Meds у складі Макса Куцерубова і Євгена Злотницького ще у квітні видала свій альбом 2х3 і кілька пісень звідти вже презентувала на радіо. А сьогодні вирішили оприлюднити в ефірі і трек Серце Моє, який користується популярністю на їхніх живих концертах. До того ж, як пригадує Максим, ця пісня, хоч і написана 2 роки тому стала все ж найшвидшою для групи композицією.

 — Чаламада запрошує на прем’єру Піціцько

Столиця! Зустрічай! Буде Весело і Гучно! Бо до тебе їде ватага з Закарпаття – гурт Чаламада!!! «Усіх слухачів радіо Барабан, гурт Чаламада запрошує на свій концерт у Києві! Який буде 1 лютого в Docker-G pub – буде презентація нашого нового альбому під назвою «Піціцько»!