00:00
/
01:00

Андрій Хливнюк не витримав!!!

— Андрій Хливнюк не витримав!!!

Бумбокс працює над своїм новим альбомом «Таємний Код», який має вийти наступного року. Робота триває на різних студіях, в тому числі і у Франції. Перший трек з майбутнього релізу - пісню «Тримай Мене», записану спільно з командою The Gitas ви вже могли чути в Барабані, а сьогодні черга другого синглу, що називається Твій на 100%. І за словами Андрія Хливнюка - це на сто відсотків реальна історія. «Це пісня написана швидко, за один переліт, годинний, до речі. Пісня, на яку надихнула зустріч з однією зі слухачок, яка просто мені вивалила свою історію. А я цю історію віддам вам. Тримати її в собі я не хочу». Андрій каже, що початково ідея полягала в тому, щоб презентувати композицію Твій на 100% десь перед виходом альбому, коли всі пісні вже будуть записані. Але в якийсь момент він зрозумів, що просто не зможе стільки часу тримати цей трек в собі «Я розумію, що платівка може вийти аж наступної весни, бо зараз у нас осінь і листопад місяць, а я просто не втримаю цю пісню. Я не зможу її втримати аж стільки, мені болить, пече, і я хочу її позбутися». І найкращий спосіб позбутися - це презентувати її публіці і зробити так, щоб пісня почала жити власним життям. Отож зустрічайте на радіо Барабан!

28-11-2018
11:51
Коментарів: 0

Коментарі:

 — Бородатий Роллікс

Херсонська команда Роллікс проїхалася не так давно невеликим туром Україною під час якого музиканти команди не голилися. Вся ця акція у них так і називалася «Борода Тур» а тепер настав час презентувати і відповідну пісню групи.
Сам лідер команди Дмитро Ігнатов про власну бороду завжди говорить з любов’ю:

 — Горовий наживо з Бочки!!!

Привіт мешканці Барабану!
Ми тут вирішили трохи поекспериментувати… Тепер ми хочемо щоб Ви не тільки слухали радіо Барабан, але й бачили. Руслан Горовий погодився бути першим, і ми тому дуже тішимося. Класно починати щось вперше з гарною людиною. Руслан саме таким і є… Він не тільки багато балакає, але й встигає дуже багато робити хороших, добрих справ.
Для тих, хто не знає Руслана Горового знайомтеся: